SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Usuwanie tluszczu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1922
Jakie produkty najlepiej jesc aby usunąć z organizmu tłuszcz jednoczesnie robiac mase? Cwiezce 3 mc na siłowni co 2 dzien a czasem zcesciej jak mam czas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1922
Zrobiłem sobie diete 2g białka, 3 g ww i 0,7 tł na kg> nie dokonca ją stosuje. Zanczy jem normalny obiad itp. Jednak waga moja stoi w miejscu a na siłowni podnosze więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie ma takich produktów. O tym czy tyjemy, czy chudniemy decydują w głównej mierze kalorie. Nie da się robić dwóch rzeczy naraz.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Najlepiej zacznij duzo czytac bo bez wiedzy do nieczego nie dojdziesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
jak Charon - nie możesz zrobic jednocześnie redukcji tkanki tłuszczowej i nabierac mięśni. ja radziłbym najpierw trochę się odtłuszczyc, a potem zając się masą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
To zależy jeszcze... jak nie ma bardzo wysokiego bf to może się wpierw dobrze zmasować, a później obciąć kalorie i redukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Byłem dzisiaj z kumplem w skpelepie Vitamin-shop (to dość znana siec sklepów z odzywkami. Kumpel powiedzial sprzedawcy, że chce jakieś odzywki na zgubienia tkanki tluszczowej. Sprzedawca zapytał czy trening areobowy czy na silce kolega powiedzial, że na siłowni i tamten polecil mu THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS i do Kre-alkalyn i do tego bialko serwatkowe., po czym powiedzial, ze moze jednosczesnie budować tkanke miesniową i spalić tluszcz . Mi sie to troche dziwne wydalo bo nie wiem czy można jednoczesnie budowac miesnie i spalac tluszcz ? Tutaj zdaje się na Waszą opinię ?

Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2006-11-03 17:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Ostatnimy czasy zauważyłem że popularne stały się zestawy np. 2xHP/HP z jakimś spalaczem tłuszczu TSE/Scorch/Tight. A efekty trudno mi powiedziec bo nie znam zbyt wielu pakerow ale ktos na forum pisal ( o ile sie nie myle to banan) ze efekty naprawde zadziwiajace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Trzeba miec naprawde super genetyke, diete i trening zeby nie tracic miesni przy redukcji lub nie zyskiwac tluszczu przy masie a co dopiero robic mase i tracic tluszcz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1922
Najlepiej zacznij duzo czytac

Co polecasz czytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
WYPOWIEDZI I ARTY NA FORUM te najwartościowsze (najlepiej podwieszone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1922
To nic nie daje, bo mało przykladow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koktajl lub shake jako posiłek w szkole?

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium