SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Udokumentowane efektywne cykle kreatynowe

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
"Cykl chyba z 9-ty." kurde to ja jakos leszcz bo z polowe mniej zrobilem na kretce cykli

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe ja tez z 4-5cykli mialem


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2185
"W dni treningowe 5 gram rano z 30-40 gram glukozy.
W dni wolne 3 gramy porzed treningiem i 25-30 gram glukozy,i 3 gramy po treningu i 30 gram glukozy."
Wolne od czego?

peya

peya

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Cel treningu - masa miesniowa
suplenenty:
- creapure ultimate (5g po treningu + 50g carbo + 8-10g glutaminy/ w nietreningowe 5g ok godz 17 na pusty zoladek)
- cerapure citrate 8kaps rano na czczo z 5g glutaminy 30min przed sniadaniem (w treningowe i nietreningowe tak samo)
- creapure pyruvate 6kaps na 1godz przed snem (w treningowe i nietreningowe tak samo)
- glutamina w treningowe 5g rano na czczo z citro, 8-10g po treningu z mono i carbo/w nietreningowe rano na czczo 5g
- carbo 50g po treningu z mono i glutamina
- special two 1tabl 1h po sniadaniu i 1tabs do kolacji
- b-complex 3x dziennie po 1tabletce ok 1h po posilku
- witamina C 3x dziennie po 200mg ok 1h po posilku
- cynk 3x dziennie po 20mg ok 1godz po posilku
- MagvitB6 3x dziennie 1tabletka ok godz po posilku
do tego Matrix i SMP jako uzupelnienie diety
Dieta: ok 2,6g bialka na kg wagi, ok7,5g ww/kg wagi, tluszcze 0,7g
w sumie ok4000kcal
Trening 4razy w tygodniu.
pon klarka 3cw po 4serie, triceps 2cw po 3serie
wt plecy 3cw po 3serie i 1cw 4serie, kaptury 2cw po 3serie
sr prezerwa
czw biceps 3cw po 3serie, przedramie 2cw po 3serie
pt barki 3cw po 3serie i 1cw 4serie
sob i nied wolne
Jak pewnie widzicie nie ma treningu na nogi. Nogi mam bardzo dobrze umiesnione! sa az za duze (przez to musze kupowac spodnie za duze w pasie bo inaczej sa obcisle ) i robie tylko przysiady 5serii po 3powt. Lydki jedno cw 5serii po 10powt - czwartek
Efekty
sila ok 20kg do przodu w wyciskaniu lezac, waga - dokladnie nie pamietam ile wazylem przed cyklem ale tak ok 9-10kg(w momencie skonczenia cyklu), tuz po cyklu pojechalem w Tatry (5godz w gorach, jak wrocilem do domu i stanalem na wage to myslalem ze umre 3kg w dol! Pozniej jeszcze waga spadla o 2kg czyli wynik cyklu 4-5kg w przod (ale nie wiem czy niebyloby wiecej gdybym nie poszedl w te gory). Oczywiscie duzo wieksza motywacja i chec do treningu(niestety mam cos takiego, ze jak nic nie biore to nie chce mi sie za bardzo cwiczyc). Lepsze samopoczucie i mniejsze zmeczenie podczas treningu. Bardzo widoczna zmiana w wygladzie(zauwazyl to prawie kazdy z moich znajomych). Mnie osobiscie zaskoczyl tak duzy przyrost sily ale moglo to bys spowodowane tym ze na wakacjach zrobilem sobie 1,5miecha przerwy. Po wakacjach wrocilem do treningu, cwiczylem 1,5miecha i zrobilem wlasnie ten cykl. Niestety przybylo mi troche tluszczu.
To byl moj 5cykl kreatynowy i trwal on 8tygodni.
Mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialem.

Jeszcze jedno Mis00 bardzo dobry pomysl, masz wielkiego soga. W lutym planuje kolejmy cykl, mam nadzieje ze jeszcze sporo osob napisze tutaj o swoich cyklach i wybiore cos dla siebie.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Bardzo ladny cykl ale mam pytania
1) czy wliczales glutamine do diety[tzn. do bialka ]?
2) czy to byla twoja pierwsza zabawa z kreatynami citro/piro?
3) jaki sie nawodniles na tym cyklu? bo troche mnie dziwia tak duze spadki [chyba, ze to przez te gory]


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
1) Tak, wliczalem glutamine do bialka. Bez glutaminy wychodzilo ok2,4g/kg
2) Tak, wczesniej bralem tylko mono
3) Nawodnienie bylo niewielkie (duzo mniejsze niz przy poprzednich cyklach z monohydratem)

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
:) dzieki wielkie chlopaki za swoje doswiadczenia napewno po jakims czasie stworzy sie z tego niezly material faktow


misOO
Dozorca w dziale OLIMP
Portier in s0Ople

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dodam podsumowanie cyklu.
Jak widzicie,dopiero teraz go kończę.W sumie trwał 8 tygodni.
I tak:
wga..poszło jeszcze kilogram.W sumie jest 93(do 94).Biceps-poszedł obwód jeszcze nieco,i jest 42.
Siła..pooszla nieco...dość powiedzieć ze moja słabiuutka klatką zasuwa wyciskanie sztangi na 3 serie 100 i 6 powtórzeń,a w 4 serii 110 i 3 powtórzenia samodzielnie.Następnie sztangielki standardowo dochodze do 40-tek na skosie i 6 ruchów,wiec norma..rozpiętki-stały cieżar na skosie i 17.5 kilo 12-10 ruchów.
Nogi..poszło nieco siły i obwodu..jest 63 cm i w przysiadzie w 5 serii cieżar 150 i 7 powtórzen..niżej z zakresem powt. nie schodzę.
W martwym standardowo kończe trening na 140 i 5 ruuchach w 3 serii,ale na podciąganie sztangi w opadzie zaszalałem i robie technicznie 8 powtórzeń z ciężarem 105 kilogramów.Więc tutaj jestem bardzo zadowolony.
Co jeszcze..no bicka-60 kilo 4 powt. samodzielnie i 2 z oszukaniem,ale to tak dla jaj,normalnie o 5 kilo mniej i technicznie.
Teraz czas na regenerację a potem moze już cykl treningowy pod kątem naszych lokalnych Strongów..jak tu się między koksów wcisnąć z samą kreatyną hrhrhrh...
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Siema!

Pod koniec grudnia skonczylem ostatni cykl kretki. Skladniki cyklu :
-creapure ultimate 300g
-SWG 4,5kg
-tauryna 200kaps
-glutamina ok 300g
-carbo ok 2-3kg
-system protein ok 1,5kg
-witaminki + koenzym q10 + zma

Dzien treningowy:
-rano glutka 5g odrazu po przebudzeniu, po 20min sniadanie+witaminki
-miedzy sniadaniem a obiadem gainer 70g
-trening a po nim 50g carbo+5g crea + 4kaps tauryny
-obiad a jakies 2-3h po nim 70g gainera
-kolacja, 2h po niej 2kaps zma a 30min potem 30g bialka

Dzien nietreningowy:
roznil sie tylko tym, ze kreatyne wciagalem miedzy posilkami (wiadomo- na pusty zoladek)

Cykl trwal ok 45dni. Dodam, ze ostanie 2 tyg cyklu to ostre chlanie, cpanie itd (xtc, jazz..) jednak nie poczulem specjalnych spadkow.

Po cyklu bylem ciezszy ok 5kg, w bicepsie poszlo mi ok 1,5cm (a to juz chyba 4 czy 5 moj cykl), sila na klate ok 7kg moze wiecej troszke.. w pasie zyskalem 2cm, jednak to bylo raczej efektem ostro napchanego bebecha, bo diete staralem sie trzymac jak najlepsza. Dodam moze, ze jestem juz 3 tydzien po tym i nie mam zadnych spodkow (najlepsze jest to, ze ciagle sie bawie i malo cwicze hrhr )

To chyba na tyle see ya



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Laugh out Loud ?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
No no no to ladnie Wam poszlo Jakie dawki kreatyny Waszym zdaniem sa najbardziej odpowiednie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały zestaw

Następny temat

Co sadzicie o takim polaczeniu ... ??

WHEY premium