SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2679
byłbym głupi zeby oszukiwac ludzi na drobne kwoty, kupowałem juz nieraz w sklepie sfd i chodzby tam znajduja sie moje dane osobowe.

Zreszta kiedy dowiecie sie kto jest włascicielem konta bankowego, sprawa bedzie zalatwiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
powodzenia tylko teraz on juz jest zlapany wystarczy do hosta napisac podac ip i on odrazu wam poda wszystko ^^

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
postaramy się to jakos rozwiazac,
ja narazie bede musiał dac najprawdopodobniej bana na ip - mogą na tym ucierpiec inne osoby (z tej sieci) ale cóż
tego raczej wymaga zaistniala sytuacja

Zmieniony przez - Banan w dniu 2007-12-18 23:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4270
ciekaw jestem na jaką sumę łączną oszukał nas, mnie na 138zł podawajcie oszukani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
konto ktore posiada to Mbank wiec nie musi byc pelnoletni.. DALEJ..... DALEJ...... !!!! CZEKAM NA FOTOREPORTAZ Z WJAZDU NA CHATE TRZYMAM ZA WAS KCIUKI CHLOPAKI

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Ban na IP?? A jeśli gość ma neo

Niestety zgodzę się z przedmówcami ze najlepiej bedzie sprawdzić te lipne adresy w zabrzu. Niech chłopaki z Zabrza się tam wybiorą i sprawdzą czy taki czop tam nie mieszka pod tym podanym adresem i jak cos to chociaż im sie za droge zwróci bo se kompa tego czopa wezmą. Przecież koleś na psiarnię tego nie zgłosi ze jacyś ludzie mu kompa zabrali i już dalej wałować ludzi na forum nie może

Ban na IP nic nie da jeśli ktoś ma Neo (ogólnie zmienne IP) a przy stałym IP też są łatwie sposoby ominięcia bana. Więc to tylko taki krótkotrwały dorażny sposób. Trzeba tą gnide przydybać na chacie i zadeptać jak robaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Nie spamujcie w tym temacie
I serio ie trzeba nas uświadamiać w sprawie neostrady i innych hostów. Wiemy co i jak.
Proszę jedynie o merytoryczne posty dotyczące tematu. To nie spameriada.
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129

NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129

NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium