SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
No to banan sorki za pomyłkę w takim razie miałerm błędne info... Właśnie mnie wyruchał z tą pancerką:/ No i racja, nie zdejmuj bana, ale sku*wiel na bank pisze skądś... A chu* już i nawet na gg urwał mi się kontakt, chociaż wczoraj jeszcze cośm pisał, potem tylko mam zajęcie, musze lecieć źle się czuję i takie tam... i g****, po świętach idę na pały, a najlepsze jaja, ze podał mi na poleceniu nadania jedne dane, a później na gg jakiś inne, na bank lipne i myślełem, ze mi się rozpłacze, tak prosił, zebym tylko ich nikomu nie dawał bo dostanie wp*erdol na osiedlu, a przecież chyba wszyscy wiemy, że prędzej czy później i tak dostanie co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Możliwe,
bo jego adres jest już raczej pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8571
A o który pewny adres chodzi? Bo już się pogubiłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
organizuje ktos busy z dolnego slaska ?? bo jak cos to sie chetnie zabieram.. niech przekona sie o naszej sile

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
lepiej tiry na pake sie wiecej osob zmiejsci jeszcze jeden na drogiego sie polozy i bedzie gites xD

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Czytam posta. Temat sie rozwija widze. Ponizej link do mojego problemu. A wlasciwie mojego i tiamosa. i jeszce jednego uzytkownika. uzytkownik koksik88 sprzedawal tiamosowi bluze a mi telefon. Nie chcial przez allegro. ani pobrania. proponowal polowe wplaty na konto i druga po otrzymaniu przezemnie paczki. Oczywiscie pczki nie wyslal. Byl na tyle bezczelny, ze nawet po mnie jechal ze sie niecierpliwie minelo 4 tyg poruszalismy sprawe na forum. Ciagle byl z nim kontakt. Nagle mowe ,ze zginal mu brat w wypadku a rodzice za granica. I ze przeprasza i dopiero wysle. Stwierdzilismy ok. Ciezka sytuacja. Mozemy wybaczyc. Kolejne 2 tyg i nic. Obiecal na koto oddac kase bo przyznal sie ze sprzedal gdzie indziej drozej. oczywiscie rowniez nie oddal. 3 razy przesylal skany podrobionych dowodow na nadania. Bylem juz powaznie zly. Poprzez biuro numerow tp zlokalizowalem jego numer stacjonarny. Zadzwonilem. Za ktoryms razem odebrala matka. Okazalo sie ze nigdzie nia wyjezdzala a brat nie zginal w zadnym wypadku. A koles ma 18 lat. Wy***al pare osob a rodzice nic nie wiedzieli. Porozmawialem z nia i wytlumaczylem o co chodzi. Grzecznie i kulturalnie. Przepraszala mnie i na drugi dziem mialem na koncie kase.

Nie namawiam mikogo do wydzwaniania do niego. Ale adres macie. (lub kilka) Zlokalizuje jego numer domowy(ew. pare). I nie popuszczajcie gnojowi. Policja sie na wet tym nie zajmie. Ponizej 200 zl to jest wykroczenie. Wiec pewnie nawet nie beda z wami gadac.
ponizej link do mojej sprawy.

https://www.sfd.pl/BLUZA_ABERCROMBIE_&_FITCH_-_TANIO_!!-t348253-s6699.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
jesli masz numer tel stacjonarnego to MAMY ADRES !!!! jesli to czytasz, A SADZE ZE NAPEWNO TO CZYTASZ to wiedz ze niektorzy sa na ON sie szybko zloszcza.. ale musi byc zesranyyy

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2007-12-22 11:00:10

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
To pewnie ten sam skurviel!!!!!!!!! misiek dawaj ma prv nr stacjonarny i adres, ja mam dużo darmiowych minut to będę dzwonił sobie!!!!!!!! To koleś z zabrza? bo tylko taki nas interesuje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
wlasnie nie ten sam moj byl z bielska bialej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no ja je**e:/ no ok, to będziemy pokolei wszystko sprawdzać, kto ma gdzieś blisko TP? bo u mnie zlikwidowali:[ Niech sprawdza wszystko!! Kto ma blisko niech poda maila, a wszyscy wyślą adresy i dane i nr konta, bo chyba wszyscy mamy taki sam co? i w końcu się dojdzie! A jak nie, to ja gadałem ze znajomym pałarzem i jeśli nie jestem sam, jeśli jest nas więcej przez tą samą osobę to to nie będzie jako mała szkodliwość traktowane!! Powiedział, zeby normalnie to zgłosić, najwyżej wysyłajcie mi opis swojej sytuacji, dane swoje i jego nr konta i najlepiej skan odbioru i zdjęcie gówna(jeśli cokolwiek dostaliście) jakie wam przyszło, a ja po świetach powędruję sobie do niebieskich MóJ MAIL [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium