SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
to wstarczylo napisac sorry przez pomylke usunalem twoj stary post a nie teraz odawac d****a z gadkami typu napisz do bravo - strasznie blyskotliwe , zreszta jakos ciezko mi uiwerzyc ze byl to przypadek no ale dobra

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
mam zaraz wlepić bany za spamowanie?
tutaj piszemy na pewien konkretny temat..
od teraz nie będę już pobłażliwy
pzdr.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-12-20 21:56:13

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1036
Przeczytałem cały wątek i nie mogę się nie wtrącić. Mnie też kiedyś jakiś tłuk oszukał przez internet. Wpłaciłem kasę na konto i kontakt się urwał. Suma była śmieszna, więc jedyne co zrobiłem, to kolejny przelew, tym razem na jeden grosz, a w tytule wpłaty napisałem, że mu nie daruję i że sprawą już zajęła się policja. Chciałem, żeby się osioł denerwował... Jakież było moje zdziwienie gdy po kilkunastu (!!!) miesiącach o 7:30 rano obudziła mnie policja. Wyjaśnili, że zbierają dowody i zeznania poszkodowanych w sprawie internetowego oszusta. Doszli do mnie po przelewach, nawet nie musiałem prosić ich o pomoc, sami przyszli! Umówiłem się na składanie zeznań, wydrukowałem całą korespondencję z oszustem, wyciągi z mBanku i przedstawiłem policjantce. Okazało się, że koleś naciągnął na drobne sumy setki osób w całej Polsce i grozi mu do 8 lat pudła! Polskie prawo mówi, że oszustwo karane jest surowiej niż kradzież. Ucieszyło mnie to ogromnie :) Sprawa trwa, podobno były na ten temat nawet jakieś artykuły w gazetach. Koleś się nie wywinie, za dużo poszkodowanych, żeby mu darowali. Podobnie w Waszym przypadku.
Wniosek z tego taki, że należy zgłaszać takie sprawy, nie grozić frajerowi, bo można się samemu doigrać i czekać aż policja go zgarnie. Nie przepadam za nimi, ale tutaj zaskoczyli mnie na maxa na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129
he ato ciekawa historia, mialem podobnie.
Rozmawiałem z tym kolesiem gadal ze nie chce miec problemmow i odda każdemu nic tylko czekamy..Kłamac napewno nie kłamał bo nie chce miec problemów przez kogos pozdrawiam was

Zmieniony przez - ___duzy w dniu 2007-12-21 09:04:04

NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
nie udalo sie za ktoryms razem co?

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
duzy Ty jestes jakis dziwny.
Przedstawiasz jakies durne paragrafy straszac ludzi poszkodowanych , potem bronisz kolesia , a nagle piszesz ze gadales z nim i odda kase , mimo ze nie zostales oszukany.Dziwny trafem zarejetrowales sie nie dawno bo 11.12 i bawisz sie w adwokata.Jesli to Ty to nie mysl , ze oddasz kase i bedzie OK

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
i jeszcze ten opis..

tata?


na kogo sie kreujesz i kogo chcesz przestraszyc??

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium