SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
uuu szykuje sie niezły dym

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
dobra postawa endroush'a


Zmieniony przez - mesiash999 w dniu 2007-12-19 21:33:53

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
ok zgloszenia naplywaja napewno cos z tego bedzie, nie odpuszcze chocby dla przykladu zeby inni nawet nie mysleli zeby kogos tutaj oszukiwac

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
Podoba mi sie Twoja inicjatywa w tej sprawie, tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
Chociaż na wiele się to nie zda, to masz moje poparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Gadałem z kolesiem i pwoiedział, żebym odesłał tą kietę z gówna na adres który mi podał za pobraniem i odzyskam hajs, jeśli wyślę i nikt nie odbierze to wysyłam zaraz zgłoszenie a oprócz tego idę do smerfów i już załatwię to tak, zeby dojść kto to i żeby chłopaki z forum wiedzieli kogo mają "przytulić", czy też "pogłaskać i przywitać" jak kto woli... ale liczę, że wszystko się uda, bos zkoda kasę ładować w wysyłki na darmo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
no chyba, żartujesz najpierw kasa potem mu odsyłasz towar albo za pobraniem
bo tak mu odeślesz i kasy nie zobaczysz a on ma dowód rzeczowy..
ludzie Wy w ogóle nie myślicie co po niektórzy...
pzdr.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-12-19 23:32:58

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
a Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, przeciez napisał teraz i w poprzednim poscie ze wysle za pobraniem

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129
To zależy kto ujawnił te dane?
Jeśli administrator ,moderator który był zobowiązany do ochrony danych osobowych - to można składać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
Jeśli jakaś osoba (inny użytkownik forum) - to pozostaje jedynie droga cywilna.



Zasady postępowania przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych określa Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawa z dnia 18 lipca 2002r. o Świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).
To było tyle jak chciałeś wiedzieć.

NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
___duzy czy ty na prawde myslisz ze jak chlopak pojdzie na psy i pokaze kilka dowodow jak tez poda dane to mu przytocza jakas smieszna ustawe i odesla do domu? nooo dobry jestes faktycznie

w dupie beda mieli! pojdzie zgloszenie i tyle to 1, a 2 ze zaczynasz mnie w****iac tym swoim ******leniem i bezpodstawnym madrowaniem sie wiedza ksiazkowa - a z zerowa wiedza zycziowo-praktyczna.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-12-20 09:38:24

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

Wiecej