SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 1 regulaminu
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
Ty duzy jak masz jakis problem to idz zglos to na policje skoro taki wazny jestes i madry w tych sprawach, jakbys zostal okradziny na ulicy i wlepilbys foto goscia na jakims forum i ktos by go rozpoznal i podal ci adres to kazdy mialby to w dupie oprocz tego zlodzieja, moim zdaniem wniosek taki jest ze jestes dziwny jakis, moze zlodziej z kompa w szkole pisze albo od kolegi bo ten zlodziej tez mi bzdury jakies paragrafy i inne glupoty pisal typu ze jego ojciec robi aplikacje potem wlepieal jakies paragrafy znalezione przez google... tak jak ten duzy... wiec nie pisz tylko zadzialaj skoro taki pewny swego jestes albo skontaktuj sie z tym zlodziejem i moze jego obroncom zostaniesz bo gosciu i tsk bedzie mial sprawe, ja mam czas i moge sobie pochodzic i pozeznawac, zrobie to z przyjemnoscia bo skoro taki gosc jak misztal i stoklosa ida siedziec za przekrety to jestem pewien, ze zlodziej bez wyroku nie wyjdzie z tego

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
czemu moja wypowiedz zostala usunieta i to jeszcze przez samego zaintersowanego do ktorego sie ona odnosila?? co sa rowni i rownijejsi?? zalosne

.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ripper14 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 1 regulaminu
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
k..wa to usuwanie postow to jakas paranoja wogole jest niekotrzy widac za bardzo sie przejeli rola lub/i chca pokazac ze maja wladze , lebron to co zrobiles bylo zalosne i tyle a teraz nwou widze 2 odpowiedzi pousuwane przez samych autorow , niezle

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-12-20 12:03:48

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
super tez cie pozdrawiam
napisz do gazety o tym lub ponformuj prase - ale wiecej nie spamuj.

zdr.
LB

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
sprawy moderatorskie są załatwiane w gronie moderatorskim i nic Ci do tego
usuniecie Twojego poprzedniego posta było nieporozumieniem
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium