SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Dokladnie SOG :)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
f***inhot ale weż pod uwage , ze nie kazdy chce wysylac za pobraniem
jest duzo pajacow ktorzy nie odbieraja paczek zeby tylko zrobic komus na zlosc
a jak powiesz ze chcesz zaliczke na wysylke to rezygnuje

a Ty senor jestes zalosny
gdzie Cie widze , widac Twoje durne posty nic nie wnoszace typu "
"
zarejestrowales sie w listopadzie a juz masz 400 postow
ogarnij sie chlopie : O

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3830
PRosze o te dane PILNIE !! 8459260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
co jest ****a z tym targowiskiem. gosc o nicku creatine sprzedaje tu prudukty jeszcze https://www.sfd.pl/[S]_KREATYNA_+_NITRIX_+_BIAŁKO_OSTROWIA-t374650.html#post4

przeciez on w ****a zrobil goscia. wysłał mi jakies gazety i karty telefoniczne.

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Draggo: o czym Ty do cholery mowisz, przeciez ja Ci nic nigdy nie sprzedawalem! Nixrixa i krete mam na chwile obecna caly czas w domu. Zwariowales czy Ci sie linki pomylily? Wez no podaj dane osoby od ktorej dostales paczke cwaniaku?

sprajt: wtedy nie zglosil sie zaden chetny na ten zestaw i go nikomu nie sprzedalem, a co za tym idzie nic nikomu nie wysylalem!!



Zmieniony przez - creatine w dniu 2008-01-09 16:18:58

Zmieniony przez - creatine w dniu 2008-01-09 16:21:04

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
moderatorzy to wyjasnią

bład jest w mojej poprzedniej wypowiedzi. napisalem wyslal "mi" a miało być MU

ktos w ****a leci a przez to każdy się obawia kupna na targowisku

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Wlasnie patrze co ten draggo pisze i nie wiem o co biega, nic nikomu nie wyslalem i nie sprzedalem,a ten pisze ze dostal paczke ode mnie, co Ty w ogole gadasz ziomek jak ja z Toba w zyciu nie rozmawialem a Twoj nick widze pierwszy raz na oczy. Draggo czekam na wyjasnienia.

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
napisalem do goscia na gg zeby to wyjsnil. bez nerwów

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
No jak tu sie nie denerwowac jak sie czyta takie oskarzenia pod swoim adresem, do tego oskarzenia wziete z d*py.

DRAGGO: czekam na wyjasnienie sprawy i czekam na odpowiedz na pytanie; jak sie niby ze mna skontaktowales jak w temacie w ktorym chcialem sprzedac nitrixa i kreatyne nie podalem zadnego kontaktu, ani komorki ani gg ani maila, a TY NIE MASZ ABONAMENTU wiec nie mogles wyslac PMki, w temacie tez sie nie wypowiadales wiec niby co, ja CIEBIE znalazlem? Czekam na wyjasnienia bo w****iony jestem niemilosiernie.

PS. DRAGGO JESTES CALY CZAS NA SFD I CZYTASZ TE POSTY WIEC WYPOWIEDZ SIE I WYJASNIJ SPRAWE!!!!!!!

Zmieniony przez - creatine w dniu 2008-01-09 16:50:49

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3830
no mnie wy***ał na 126 zł :/ sprawe zgłosiłem na polcji jeszcze w starym roku. Miałem otrzymać ten zestawik [https://www.sfd.pl/SPRZEDAM_BSM_NITRIX_180TAB_+_KREATYNA-t366274.html] 
a zamiast tego otrzymałem gąbki, gazety i deski.

Nigdzie nie napisałem że to TY !!!!!!!!!! w jednym z artykułów gdzie oferowałeś ten zestaw podałem swój nr gg. i miałeś się odezwać.Po jakimś czasie ktoś do mnie napisał, dogadałem się znim cene i w paczce dostałem to co wyżej opisałem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium