SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold in Brazil ! - 18 maja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19458

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
czytam Twoje posty ze zrozumieniem i wiem, że też Ci się to niepodoba (ich wygląd i obecna kulturystyka) tylko się nie zgadzam, że to jest jakiś trudny wyczyn..
Wiesz czemu w Polsce i ogólnie na świecie kulturystyka jest sportem niszowym i tylko najlepsi z tego mają kasę, że nie muszą nic innego robić tylko to co wymieniłem!? Bo jest k****sko drogi.. Sama dieta na mc kilka tysięcy kosztuje + koksy - po prostu żaden przeciętnie zamożny człowiek kulturystą nie będzie i to jest główny powód..
Poświęcają głównie swoje zdrowie i to im trzeba oddać, ale wiele innych osób również poświęca swoje zdrowie co nie zasługuje na szacunek, ale nie chcę już dawać przykładów, bo się burza zacznie, że kulturystów do nich porównuje..
dobra skończmy offtopic, bo wpadną koksy z dopingu i mnie zgnoją a przy okazji MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co do gali to mi się coś chyba poj**ało żeby stawiać na tego Prazeresa w sumie on raczej na bank tego nie wygra..
dostać wrestlef***a od Fitcha czy Dong Hyun Kima to nie ujma a przegrać z Kampmannem czy Diego Sanchezem po walce wieczoru tak samo lub być znokautowanym po bombie od Bahadurzady, Paulo Thiago nie ma najlepszej passy, ale to dobry kompletny fighter.. Prazeres mu wrestlef***a nie powinien zrobić, ale to chyba najbardziej realistyczna metoda na wygraną Prazeresa, bo poddać go raczej nie podda a w stójce wp****** dostanie zwłaszcza, że jest w ch** niższy i z dużo mniejszym zasięgiem.. Paulo Thiago by unanimous decision
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolo ktorej mozna sie spodziewac Belforta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jest trudnym w chvj wyczynem chociażby wycięcie się do zawodów do ekstremalnie niskiego bf. A to tylko jeden z nielicznych aspektów kulturystyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
o 4:40-4:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Steven jestes totalnym ignorantem.

Od teraz olewam i nie czytam Twoich wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Szybko zauważyłeś

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Sandwich16 jesteś z działu doping!? bo jakoś Cię nie kojarzę tutaj więc lata mi Twoje zdanie, Dams też od paru tyg tu pisze więc ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sandwich stały bywalec uderzanych;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
A Ty Steven siedzisz tu na forum dniami i nocami i myślisz, że wszystkie rozumy zjadłeś. Kiedyś Ci po Puarowemu ktoś kankana na głowie zatańczy to może pójdziesz w końcu na salkę, a nie tylko komentować niczym wybitny "teoretyk sportu".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WENGLORZ FIGHT CUP IV

Następny temat

szpagat w wieku 40 lat

WHEY premium