SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold in Brazil ! - 18 maja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19453

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale Belfort zawsze był w czołówce jeśli chodzi o umiejętności, a Herring?
W ogóle Belfort na pewno by miał mniej porażek gdyby nie ta akcja z porwaniem jego siostry i inne problemy. Tylko nie piszcie że to w przeciwieństwie do kontuzji nie ma wpływu na walkę...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Herring był top 10 na bank



Kerrowi wj**ał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Puar, nie rozśmieszaj mnie. Herring jako młodzian walczył o pas Pride z Nogueirą i była to jedna z najlepszych walk w historii Pride pod względem parteru i na pewno bardzo emocjonująca dla wielu kibiców mma. Wszechstronnie wyszkolony, ze świetnym parterem oraz poprawną stójką lepszą z walki na walkę (wiadomo, Cor Hemmers ). Należał do zawodników groźnych dla czołówki, podobnie jak Belfort. Teraz Belfort ma apogeum formy. Wcześniej wtapiał walki, których nie powinien. Owszem, talent z niego niesamowity, ale bez przesady Puar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie gdyby nie miał problemów to by nie wtopił walk których nie powinien.
I właśnie nie wyobrażałem sobie żeby Anderson mógł przy nim robić wygibasy jak w walce z Maią, myślałem że Vitor ma duże szanse go znokautować. A Pająk nie dość że był wyluzowany to jeszcze zakończył walkę w taki sposób

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
wow obejrzałem dopiero Fedor vs Herring, szkoda ,że przerwane przez rozcięcie, co do Belforta , to Sakuraba pokazał zastosowanie soccerkicków w uda ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
W drugiej walce z Silva Belfort na pewno by to rozegrał 100 razy lepiej i myślę, że by się nie dał szybko znokautować. W 1 walce był zesrany, po kontuzji i spięty jak choy, tylko czekał na wyrok

A teraz yebany ma ogniki w oczach, jest na TRT i od walki z Akiyama ciśnie każdego jak psa w MW, używa kopnięć. Jak dla mnie ten Vitor z teraz by spuścił niezłe manto temu z UFC 126.

Ale to są fenomeny, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec... Silva i Belfort nie dość, że są w tym sporcie już masę czasu i mają już tyle lat na karku to dalej nie stracili szybkości ani refleksu. Ja chcę rewanż!!!

I już się nie mogę doczekać gali za tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
G'n'P Fedora miażdżyło. Bullet, masz rację. Jak Randy Couture, im starsi tym lepsi. Eliminują błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
już widzę jak Silva unika walki z Belfortem wypominając mu TRT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie no ja tu nigdzie nie podważam fenomenu Fedora, przecież to mój Top 5 ulubiony zawodnik (jak pewnie dużej części fanów) ale wg. mnie na chwilę obecną to Anderson powinien być uważany za "best eva" bo teraz zawodnicy są wszechstronniejsi niż kiedyś, poziom różnych płaszczyzn się wyrównał i każdy czy to w stójce czy w parterze coś potrafi (za małymi wyjątkami jak np. ten drewniak Shields).

Wystarczy spojrzeć choćby na to, że Fedor przegrał z Hendo przez KO, a po Silvie H-Bomb spływały jak woda no i poddał go..

Ale Fedor to najlepszy HW w historii i nr 2 best eva jak dla mnie.

No na pewno będzie gadka o TRT Ale zauważyliście, że Silva często mówi, że ktoś nie zasługuje z nim na walkę, że nie nie chce z nim walczyć nie ma mowy, a jak przyjdzie co do czego to i tak w końcu bierze walkę.
On to specjalnie robi, trolluje media, Danke i fanów Jak $$ się będą zgadzać to i walkę z JJ weźmie, zobaczycie Przecież on 3 lata temu Mira wyzywał do walki, pamiętacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
FEdor przej**ał z Hendo co prawda po strzałach w tył głowy,ale przej**ał.

Anderson za to jest w HL reel best submissions in MMA eva :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WENGLORZ FIGHT CUP IV

Następny temat

szpagat w wieku 40 lat

WHEY premium