SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold in Brazil ! - 18 maja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19452

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
właśnie nowkon i ty masz takie zdanie ,że połowiczne są lepsze i można doj**ać ciężaru,a inni ,że lepsze dla kolan pełne, fightery jak Tyson czy Belfort sami sobie planów nie układali ,tyson miał ogromne uda ,jednak jest jakiś powód dla którego nie siadał do końca,być może dlatego ,że przy pełnych bardziej pracuje dupa hmm nie mam pojęcia i oczywiście przy połówkach możesz doj**ać więcej obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Steven, jak zjadłem zęby na treningach i również nigdy z pasem nie ćwiczyłem, ale co do przysiadów to problem jest gdzie indziej. Jak robisz pełny przysiad to na dole kolana wręcz rozchodzą się na boki i trzeba mieć maksymalnie napięte mięśnie, by to one zabrały jak najwięcej ciężaru. Jeśli ćwiczy się pod sw, czyli szybkie, dynamiczne ruchy to wtedy takie pełne siady są maksymalnie obciążające dla kolan. Temu lepiej robić więcej ćwierćsiadów bez obciążenia. Tylko mięśnie wtedy pracują. Absolutnie nie mówię tu o schodzeniu do połowy, tylko ćwierć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nieprawda. Tożto było to opisane na potreningu.pl i na body-factory w mitach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Potwierdzam, też to czytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Wasza prawda, moje kilkanaście lat treningu m.in. w kadrze narodowej. I będziemy się spierać do usranej śmierci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też to czytałem, Knife obalał ten mit nt. "szkodliwości" pełnego przysiadu.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-07 16:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sorry, ale Knife'owi bardziej wierzymy

Ja tam jak trochę ćwiczyłem na siłowni to przy pełnych mnie nic nie bolały(ale fakt, że mało dźwigałem bo krótko to było), za to jak robię połówki na sucho to czuję trochę dyskomfort w kolanach. A jak robię "jumpingi" to już masakra.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Ja nie mówię o szkodliwości tylko o złej technice, a o tę nietrudno przy przysiadach pod sw. Pod kulturystykę to pestka. Mniejszy ciężar, przerzucenie ciężaru na mięśnie i niet problema. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde, przysiad ma być pełny. Czy Wodyn czy Knife czy ktokolwiek inny rozsądny człowiek mówi, że siad ma być pełny nawet z podwójnym dnem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, na pewno jakiś nowkon wie lepiej od autorytetów nie tylko naszych polskich ale i zagranicznych jakie przysiady są najzdrowsze. No i badania przeprowadzone przed tym kątem oczywiście kłamią

To że Belfort akurat na tym filmie robi częściowe nie znaczy, że są lepsze

Kiedyś czytałem że zazwyczaj fighterzy robią częściowe z mniejszym ciężarem na dużą ilość powtórzeń w celu jak największego zwiększenia wytrzymałości czwórek.

Ja bym coś lepszego wyciągnął z tego filmu, 1:40 - trzeba spróbować, że też nigdy nie wpadłem na to

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-05-07 23:06:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WENGLORZ FIGHT CUP IV

Następny temat

szpagat w wieku 40 lat

WHEY premium