SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ogladałem tylko jds vs cain... hmmm właśnie tego sie spodziewałem. i wiedzialem ze to nie bedzie najlepsze widowisko jak na 1 raz na foxie... ale coż war cigano :)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie widze nikogo kto mogl by mu zagrozic, moze reem stójka w stójke ale i tak dał bym mu z 40% szans na wygraną

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Ale tutaj niektórzy p******ą jak potłuczeni. Gdzie JDS pastwił się nad Velasquezem? Z tego, co ja widziałem, to w stójce przeważał Cain i ten dyskotekowy cep to chyba objaw tego, że Cigano wiedział, że kontuzjowana noga może nie dać rady. I jeśli ktoś pisze, że Cain był w normalnej dyspozycji, to weźcie się p******nijcie. Nikt, NIKT (!) nie wraca po ponad rocznej przerwie w dobrej formie. Wierzycie, że Cain na wagę chciał wnieść jeszcze więcej niż przed walką z Brockiem?
Druga sprawa, śmiać się chce, jak czytam, że Dos Santos będzie dzierżył pas przez lata - o każdym nowym mistrzu piszecie to samo, więc to akurat norma.


Ja od siebie dodam, że jestem dość mocno przekonany, że zobaczymy JDS vs Velasquez /ew. Velasquez z kimś innym o pas/ szybciej, niż się wielu osobom wydaje, może nawet na przełomie 2012/2013, jeśli kontuzja Cigano nie okaże się poważna. Z prostego powodu - Ci dwaj są zdecydowanie lepsi niż reszta dywizji. I nie zmieni tego ani Overeem, ani Barnett, ani Cormier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
dyskotekowy cep weź wyjdź przez zamknięte okno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
U seem mad.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dyskotekowy cep? No krva bez przesady. Nie 1 raz dziś to czytam, że to był CEP. Jaki cep? Czysty, obszerny, sierp z wielkim zamachem i pełną siłą prosto w czache, a nie żaden cep.

Cain

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-11-13 20:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
A jak nazwiesz to uderzenie? Bo mi się to kojarzy albo z zawodnikiem słabym technicznie, który nie potrafi skracać dystansu prostymi, a takim nie jest Brazylijczyk, albo z zawodnikiem zdesperowanym.
Nic pięknego w tym nie widziałem, szczególnie znając dokonania JDS.
Spoko, Cain się nakrył, przerwanie dobre. Ale napewno nie był to taki nokaut, na jakie stać Brazylijczyka. Po prostu weszło, a nie powinno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
A jak nazwiesz to uderzenie? Bo mi się to kojarzy albo z zawodnikiem słabym technicznie, który nie potrafi skracać dystansu prostymi, a takim nie jest Brazylijczyk, albo z zawodnikiem zdesperowanym.

A mi się kojarzy z ciosem jaki często wyprowadzał Fedor, którym nie rzadko kończył walkę. Podobnie rozstrzygał swoje pojedynki Igor Vovchanchyn - przechwytywał np. nogę przeciwnika i sadził takiego "cepa".
Bardzo skuteczne i niebezpieczne uderzenie.
Eksperci od techniki...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Hak-korkociąg. Skuteczne uderzenie, często kończy się nim walki.
Bez jaj, sorry że znowu powołam się na ten przykład, ale wyraźne przeważanie jednego zawodnika nad drugim w stójce w stójce a następnie niespodziewany zwrot akcji to był podczas walki Manhoef vs Lawler, a nie tu. Jeśli ktoś pisze że w stójce przeważał Cain to niech p******nie się w głowę.

Lordzie - miałem na myśli Alistaira i Lesnara.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-11-13 20:43:15

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Ale ja nie mówię, że to nie jest skuteczne. Gdzieś tak napisałem? To uderzenie zgasiło by światło, albo zaćmiło chyba każdego zawodnika. I chyba nie powiesz mi, że Fedor był wirtuozem technicznej stójki? Fedor zawsze będzie moim numerem jeden, ale jego stójka czasem wyglądała tak, że 'napędzał' ręce i liczył, że coś wpadnie.


I czy napisałem, że wyraźnie? Chodziło mi o to, że Cain dyktował tempo /jeśli można tak powiedzieć o minutowej walce/, parł do przodu i do nokautu częściej trafiał, tak mi się przynajmniej wydawało w nocy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX Live

Następny temat

Konfliktu Pudzianowski vs Okniński ciąg dalszy.

WHEY premium