SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
crybaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie rozumiem gadania, że ktoś zawiódł się na walce czy wciąż nie wiadomo kto jest lepszy.

Walka była dobra i krótka, JDS pokazał w niej znowu że jego piekielnie mocne ciosy zatrzymają nawet tak dobrego zapaśnika jakim jest Cain. Junior jest od niego lepszy i tyle.

Cormier myślę że obok Aliego i Overeema mógłby jeszcze z Cigano powalczyć.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
sugerujesz, że do ewentualnej walki z Cigano Alistair wyjdzie razem z bratem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Zgadzam sie z Puarem, gadanie że ktoś sie zawiódł na tej walce to głupie pieprzenie;) Ja bym to raczej nazwała niedosytem;) Wiedziałam że JDS wygra i to wygra bez większego problemu, ale nawet mnie zaskoczył że aż tak szybko Jak dla mnie to brawa za to dla JDSa choć nie powiem że chętnie obejrzałabym tą walke w pełnym wymiarze;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no toż to był właśnie pełen wymiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
to inaczej :P miałam nadzieje że JDS się troche dłużej popastwi nad Cainem:P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ja bym nie nazwał tego pastwieniem - toż zdzielił go tylko o jeden raz więcej niż Cain jego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
chodzi mi o to że walka mogła troche dłużej potrwać żeby JDS mógł się popastwić nad Cainem :P a nie że sie pastwił:P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
wiem o co Ci chodzi Też bym tak chciał - albo nie nie mogę się zdecydować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
jak baba
no ale dosyć spamowania:P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX Live

Następny temat

Konfliktu Pudzianowski vs Okniński ciąg dalszy.

WHEY premium