SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jakby ta obrotówa albo kopnięcie wlazło, mogłoby być KO roku....



Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-11-13 12:46:50

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
I po co hejtować teraz Caina jak sie było za JDSem, że najlepiej żeby wywalili go z UFC? I ciekawe za co nevalainen tak Caina nie nawidzisz? Junior pokazał klase, z reemem miałby duże szanse wygrać, przy sztywnej stójce Aliego i jego dość słabym kardio. I znów ten gest Juniora przed walką sie sprawdził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Andrzej ten rzut guidy do tyłu .. bezcenne :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Zawiodłem się na Cainie - liczyłem na to, że z miejsca weźmie się za zajeżdżanie kondycyjne przeciwnika próbami obaleń, ciągłą presją.

A on poszedł w stójkę z JDS, co za szaleństwo.

No cóż, wygrał lepszy. Trochę zbyt szybko, liczyłem na 2-3 rundy masakry. JDS to niesamowity gość, nie można go nie lubić. Chyba nikt tak fajnie nie okazuje radości po wygranej walce.


Nie wiem czy Lesnar zdoła go obalić i utrzymać i nie wiem czy Overeem zdoła przeciwstawić się jego szybkości. Ciężko powiedzieć.

Teraz jeszcze Cormier, Barnett, Kharitonov i Big Foot do UFC, a będziemy miel złoty wiek tej kategorii wagowej, coś czego jeszcze nigdy nie było w MMA.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Guida to jest prawdziwy dzikus, rozmrożony neardeltanczyk

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-11-13 13:03:52

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Myślę, że Cain czekał na odpowiedni moment, aby trochę zaskoczyć JDS, który z góry mógł spodziewać się próby obalenia. Pomijając fakt, że kibicowałem Velasquezowi to po prostu jestem zawiedziony przebiegiem całej walki. Jak na debiut w FOX to myślę, że słabo to wyszło, zwłaszcza, że wcześniej trzeba było obejrzeć dobre pół godziny reklam.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2011-11-13 13:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
zgadzam sie z jakas poprzednia wypowiedzia,ze wybranie tej walki jako forme prezentacji mma w FOX,to mega chybiony pomysl. wiadomo,ze jak to sie mowi madry dana white po szkodzie,ale szansa na zakonczenie JDS vs CAIN w ciagu minuty byla stosunkowo wysoka,na pewno wyzsza niz w wiekszosci innych pojedynkow. zreszta jak wchodzili do klatki,to pokazywali takie tam ciekawostki o nich,no i bylo zarowno o nokautach jak i o tym,ze obaj niezwykle czesto wygrywaja pierwsze rundy :) wiec mozna bylo sie spodziewac,ze bedzie sieka,ktorej zaden nie wytrzyma do drugiej rundy i o ile sieki nie bylo,to jednak KO szybkie.

Overeema z Cigano nie widze w ogole,moze jakis lucky punch(co brzmi dziwnie,gdy pisze sie o mistrzu K1),ale raczej predzej dostanie jakas sztuke znajac te jego dziurawa garde. no chyba,ze sie poprawil pod tym wzgledem.a o Lesnarze ciezko cokolwiek powiedziec na te chwile,wiec raczej obstawialbym mala hegemonie Dos Santosa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ogolnie gala super srednia.
Guida-Henderson najlepsza walka z całej gali a i tak przy 3Rundzie mi stream padł wiecmusze obejrzec jeszcze raz.

A Main Event, co do niego mam mieszane uczucia niby lubie obu ale troche jestem zły ze Cain przegrał w takim stylu.
Ale tez musze obejrzec całosc jeszcze raz bo stream mi sie ciał a reakcje Dany przy zakładaniu pasa na JDS przegapiłem.

Wszystko musze obejrzec jeszcze raz wiec hvj.





Ale z drugiej strony lepiej tak niz jakby Cain miał totalna dominacje nad cała dywizja.


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-11-13 13:35:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
popatrzylem jeszcze raz na ogloszenie wynikow i rzeczywiscie Danka odbebnil swoje i szybko zniknal :/

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bullet, nie rzucam się, ale co z tego że Kongo wyzwał Caina, no co? g****, walka bez sensu imo. Cain który jest teraz dużo lepszy poradził sobie z Kongiem, który się nie zmienia bez problemu.

Nie oglądałem konferencji, ale nie muszę jej ogladać żeby to wiedzieć.

Najchętniej Caina zobaczyłbym albo z Carwinem (najlepsza opcja), albo z Mirem, dopiero potem z Kongo...

Jedno warto zauważyć. Cain ważył z Brockiem 244 funty a z JDS 249, i faktycznie trochę było widać to, choć to tylko 2,5 kg.

Nie sądzę żeby Cain się zdygał. Dla mnie dla gości, którzy niszczą Kongo i Lesnara, są mistrzami UFC, takie coś jak pierwsza obrona pasa, to nie taka duża presja jak się może wydawać.

Poza tym czuł się na tyle pewnie, że walczył w stójce. To też o czymś świadczy.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-11-13 13:47:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FOX Live

Następny temat

Konfliktu Pudzianowski vs Okniński ciąg dalszy.

WHEY premium