SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 - Rumble vs Cormier + Weidman vs Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41706

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w całej karcie (12 walk) wg bukmacherów jest tylko 1 wyrównany pojedynek - Rumble vs Cormier - bardzo bliskie kursy natomiast cała reszta nie ma kursów mniejszych niż 1 z zawodników jest faworytem w stosunku minimum 3:1 - rzadka sytuacja
no, ale zobaczymy jak faworyci sobie poradzą.
Ciekawe co z Jonesem, bo jak szybko do klatki nie wróci to TSa pewnie Bader dostanie
Natomiast w MW na 100% już dostanie Rockhold, bo Jacare będzie miał operacje i wróci dopiero pod koniec roku.
Cerrone jak wygra na bank ma rewanż z RDA
Jak Arlovski wygra to wg mnie dostanie TSa, jak Browne to dostanie Miocic - imho.
Dodson jak wygra TSa ma.
Czyli karta naprawdę STACKED
btw Vitor zapytany o wagę powiedział, że 200lbs waży, jest tylko pytanie czy gdy był o to pytany to czy zaczął wagę zbijać, imo tak więc wciąż jest spory jak nie kłamał. Weidman jest jednak na bank znacznie większy, nie tylko wyższy.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-05-22 21:38:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Wiem, ze takie rozkminy to w 99% gowno prawda, ale...nie macie wrazenia, ze DC jest malo pewny siebie? Jak sam o walce mowi, to tak troche z perspektywy underdoga. "AJ jest KO artist", "AJ jest zayebisty", AJ to, AJ tamto, ale ja tam wierze, ze uda mi sie wygrac. To juz z JJ byl bardziej pewny swojego skilla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Także mam takie wrażenie, ludzie się boją tego AJ... nie dziwie im się bo to współczesny Mike Tyson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Rumble by smash mam nadzieje!

DC moze wyciagnal nauke ze jak sie duzo plaszcze morda a przegra to sie glupio wyglada

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie śpie to sobie ważenie oglądne





war DC, Weidman, Cowboy, Arlovski i Dodson!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale akcja przy Weidman-Belfort!
Weidman wyzwał go chyba od oszustów co powiedział Roganowi.. Powiedział, że wyszło na jaw (chyba nie oficjalnie przez komisje, bo tak by do walki nie doszło), że Belfort wciąż jest na TRT i ma znacznie wyższy poziom testosteronu niż on a Belfort zszedł z teścia (niby) i jest starszy więc nie może mieć wyższego - tylko nie wiem o ile, może doczytam.
W każdym bądź razie ciekawe czy Belfort jest na wspomaganiu, jest mniejszy znacznie, ale taki mały nie jest, natomiast albo mi się wydaje albo Weidman jest znacznie mniejszy niż zawsze, taki chudy wręcz i coś przeczytałem właśnie, że ma lvl mniejszy niż Jones i DC a jak wiadomo obaj mieli zaniżony poziom. No, ale to przez trening wiadomo.
Wgl ciekaw jestem walki i co to z tego wyjdzie.
Jednak jak Vitor dalej oszukuje (tym razem całkowicie nielegalnie) to co on po sobie zostawi nawet jak wygra? Status P4P oszusta w MMA/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Krzysio sie boi ? Come one Krzysiu, JJ wygral z TRT Belfortem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
To ze Weidman ma mniejszy poziom nie znaczy ze Vitor koksi, tylko znaczy ze Weidman tez przestal I jego test spadl nizej lol

Poza tym sa to indywidualne predyspozycje genetyczne plus testy moczu w ciagu jednego dnia u jednek osoby moga wskazywac wyniki rozbierzne. Tylko test krwi jest miarodajny.

Niech juz nie placze serio.

Poza tym jak wyzej Mikel

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 61: Bigfoot vs. Mir

Następny temat

KSW 31 już 23 maja w Ergo Arenie

WHEY premium