SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 - Rumble vs Cormier + Weidman vs Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41716

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Jeżeli będzie to porządny strzał to fajt is over. Anthony zabija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
JESZCZE DODSON TU BĘDZIE! ale mam zapłon. ten jego rywal jeszcze nigdy nie był znokautowany







Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-05-21 23:50:00

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dodson jest mega dobry tylko z tego co słyszałem to nie jest tytan pracy na treningach i łapią go kontuzje. Gość jest mega mimo, że wk***ia mnie trochę jego zachowanie małpiszona

Dodson wg mnie wygrał na pkt z Johnsonem (może iść w 2 strony, ale lepiej, że DJ dostał decyzje, bo zasłużył bardziej). W chyba 2r to Johnson dechy zaliczał po sierpach Dodsona. Dopiero potem gazu brakło a to trochę element do naprawienia zwłaszcza jak się z DJem zmierzy w 5 rundówce, bo flajłejty z reguły nie mejniwentują nawet słabej karty jak to nie jest zwłaszcza walka o pas. Makovskiego przejedzie tak mi się wydaje, jestem całkiem przekonany no i jak to się stanie to mamy rewanż - bardzo ciekaw jestem tego rewanżu jak Dodson po kontuzji znowu będzie w świetnej formie a nawet lepszej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dodson to imo nr 1. p4p jeśli chodzi o atletyzm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56
To juz nie ten sam Vitor co kiedys ale mimo to Weidman dostanie po dupie Andrei rozniesie Brownea takie moje zdanie ze wstepnych strasznie jestem ciekaw wyniku Mike Pyle vs. Colby Covington
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dla porównania. Widać różnicę gołym okiem, ale ja mam nadzieję, że Vitor da dobrą walkę i nawet jeśli przegra, to... tanio skóry nie sprzeda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może i stracił parę kilo ale jest pewny siebie i zmotywowany. zobaczcie akcję jak fryzjer zrobił mu fryza, jak zawarczał XD

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730




Rumble na tarczach z Hooft'em! Widać już po treningu jaką moc generuje jego prawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Co ciekawe kursy u bookow sie zmienily. Teraz Rumble jest faworytem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 61: Bigfoot vs. Mir

Następny temat

KSW 31 już 23 maja w Ergo Arenie

WHEY premium