SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 - Rumble vs Cormier + Weidman vs Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41859

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Generalnie rzecz biorąc obaj przeszli testy antydopingowe więc obaj są czyści, nic nie wyszło dziwnego, że np. Belfort został dopuszczony do walki po oblaniu testów. Obaj przeszli testy więc obaj są czyści. Jeżeli Belfort wygra tzn. że jest jednym z GOAT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tak mu dopomoz Bog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie p****** Mateusz, DC to Olimpijczyk, na co dzień trenuje z takimi dzikami jak Velasquez i Rockhold. Walczył z ogromnymi ciężkimi, ośmieszył TRT Bigfoota, który zdominował Fedora, zdominował Barnetta i zdobył bardzo cenne mistrzostwo Strikeforce HW GP.
Potem pokonał jeszcze takich gości jak Mir, Nelson, legende Hendersona (fakt to już obecne mało cenne zwycięstwo zwłaszcza, że po zakazie TRT oraz była tam duża różnica wagi-bardzo duża) dominując go kompletnie. No i potem dał walkę wieczoru z Jonesem radząc sobie dobrze do rund mistrzowskich (urywając 1 rundę mistrzowi).
Myślisz, że się panicznie boi Johnsona? Jak tak to się mylisz. Cormier się nikogo nie boi. Nie zmienia to faktu, że naprawdę jest to ciężka walka do wytypowania, przed Cormierem trudne zadanie (tj. i przed Johnsonem), ale gdybym musiał postawić hajs to postawiłbym na DC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
"Cormier się nikogo nie boi."
Kazdy fighter ma inna psychike. GSP mowil, ze byl obsrany przed wiekszoscia swoich walk o pas. Dla mnie DC sra po gaciach. i nie mowie tego jako jego anty-fan. Nie jestem jakims wielkim fanem ani jednego, ani drugiego, wiec trzymam kciuki, zeby byla dobra walka. Przy czym dla mma bedzie ciekawiej jak wygra AJ, bo potem pod koniec roku zrobia JJ vs AJ i nayebia rekordowe PPV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ansaroff nie zrobiła wagi? Dziwne. To może świadczyć o tym, że się źle do tego przygotowała, bo w poprzedniej walce dała radę. Vitor wygląda tak sobie. Natal może przeleżeć Uriaha. DC raczej się nie boi Johnsona, zbyt doświadczony. Ja postawiłem na AJ, ale ciężko było wytypować. W sumie to ciężko typuje się AJ-DC i Natal-Hall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Siema sorry jeżeli było ale mam pytanie, czy całość będzie do obejrzenia na extreme sports?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Strach jest dobry, lepszy od olania rywala. Jest to bardzo motywująca rzecz do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Poza tym typ plakal po swojej ostatniej walce, wiec ciezko mowic, ze to killer i niczego i nikogo nigdy sie nie boi. Boi sie na pewno przegranej, bo to moze znaczyc, ze nigdy juz nie wywalczy pasa.
Przy czym jeszcze raz podkreslam, ze trzymam kciuki, ze wyjdzie w formie zycia i da mega walke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4557 Napisanych postów 35825 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263299
Hubert81
Siema sorry jeżeli było ale mam pytanie, czy całość będzie do obejrzenia na extreme sports?




Całej gali na ex nie obejrzysz, puszczają walki z karty głównej, od 4 rano

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Agares, już to widzę jak go Natal przeleży, prędzej sam będzie leżał, ale nieprzytomny.

To, że płakał nie świadczyło o tym, że się bał tylko, że tak bardzo mu zależało na pokonaniu Jonesa, że nie mógł pohamować żalu i emocji.
DC ma mega skilla, jest naprawdę bardzo pewny siebie, ale też docenia Rumble'a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 61: Bigfoot vs. Mir

Następny temat

KSW 31 już 23 maja w Ergo Arenie

forma lato