SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 175 - Weidman vs Machida 05.07.2014

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8926

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080

Fight Card
Middleweight Chris Weidman (c) vs. Lyoto Machida
Women's Bantamweight Ronda Rousey (c) vs. Alexis Davis
Light Heavyweight Chael Sonnen vs. Wanderlei Silva
Bantamweight Urijah Faber vs. Alex Caceres
Heavyweight Stefan Struve vs. Matt Mitrione
Middleweight Uriah Hall vs. Thiago Santos
Welterweight Santiago Ponzinibbio vs. Ildemar Alcantara
Middleweight Luke Zachrich vs. Guilherme Vasconcelos
Middleweight Chris Camozzi vs. Bruno Santos

To już za nieco ponad miesiąc. Oczywiście czekam niesamowicie na ME. Stawiam na Weidmana, jeśli Davis nie dał sobie zrobić krzywdy Dragonowi to Weidman imo tym bardziej - równie wysoki poziom zapaśniczy + o wiele lepsza, płynniejsza stójka.
Walka kobiet nie interesuje mnie jakoś szczególnie, pewnie Ronda coś tam wyciągnie. Ale za to Sonnen vs Silva! War American Gangster.
Warto też zwrócić uwagę na powrót Stefana Struve po problemach z sercem, ciekawe jak się zaprezentuje.

Ankieta z walką wieczoru i co me czy me i Sonnen - Wand?

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2014-05-25 12:30:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
ME + sonnen i wand. Moje typy to Weidman przez K.O i Sonnen przez wrestlef***'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tylko chłopy, kogo interesuje Ronda bardziej do tych dwóch wariatów?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Sonnen zależy Wanda imo, a Weidman porozbija gnp i podda Machidę Może znów będą cucić Dragona po duszonku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Też tak myślę. Wiadomo, ME będzie ciekawy niemal na pewno. Sonnen moze być nudny trochę ale co tam, laski pewnie dadzą ciekawą walkę ale kogo to interesuje?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Prawdziwych fanow MMA, jak mawial Steven
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ja się jaram
Weidman
Ronda
Sonnen!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ciekaw jestem jak Machida wypadnie z Weidmanme na tle Andersona

IMO TDD ma lepszy od Spidera, stojjke nie gorsza, w MW jest strasznie szybki no i walczy troche agresywniej

Oby tylko nie przyjal jakiegos glupiego gameplanu

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Jak Wand będzie w dyspozycji jak z Bispingiem i będzie walczył taktycznie jak w właśnie w tamtej walce to ma szanse pokonać Sonnena... Żeby się tylko nie podpalił i nie walczył furiacko żeby ubić Chaela za wszelką cenę, bo to będzie jego zgubą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spidet twierdził, że bardzo mu trudno walczyć z Machidą z racji kat. wagowych. Podobno Machida mu sporo krwi napsuł pod czas sparingów. To tylko potwierdza moją teorie, że Silva w walce z zawodnikami podobnych rozmiarów nie radził sobie już tak super. Zawsze bił się z mniejszymi. Naturalny lhw tak jak JJ jest natural hw. IMO Machida by poskładał spajdera w MW. Pewnie też sobie lepiej z Weidmanem poradzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 173: Barao vs. Dillshaw – wyniki i dyskusja

Następny temat

Gustafsson chce rewanżu z Jonesem na UFC 177 i czeka na jego odpowiedź

WHEY premium