SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 - Rumble vs Cormier + Weidman vs Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41713

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak tylko przypomnę o dwóch rzeczach co do Vitka: Belfort ma lepszą stójkę niż kiedyś - teraz ma świetne kopniaki. A druga sprawa to to że do walki z Jonesem miał 2 tygodnie na przygotowanie się. Jeśli Vitor sponiewiera Weidmana w tej walce to chyba oficjalnie stanie się najlepszym stójkowiczem w średniej. Nie mogę się doczekać tej walki.
Tak obiektywnie patrząc to Weidman nie ma i chyba nigdy nie miał słabych punktów... będzie się działo

A walka Cormiera z Rumble równie zaj**iaszcza. Lepszego zastępstwa być nie mogło.

DC - daje nudne walki

Nie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor big upset w sensie KO albo TKO na Danielu. Nikt go nigdy nie zamroczyl chyba poza Barnettem. Upset w sensie jak latwo mu sie to uda.

Ciagle wielu widzi DC jako sporego faworyta

Zmieniony przez - grind w dniu 5/20/2015 1:37:33 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4533 Napisanych postów 35805 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263175


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Hrabia zabrał głos

Zdaniem Bispinga, Belfort bez magii wspomagania nie pokona Weidmana na UFC 187

Weteran UFC dywizji średniej, Michael Bisping powiedział co sądzi o walce o tytuł wagi średniej między na UFC 187.

Michael Bisping miał do czynienia z jednym z tych dwóch zawodników. W 2013 roku przegrał przez TKO kopnięciem na głowę z Vitorem Belfortem, który jeszcze wtedy stosował zakazaną już Terapię Zastępczą Testosteronem (TRT). To właśnie jeden z powodów dla którego Bisping widzi większe szanse Weidmana na zwycięstwo. Czytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
Witajcie :)
Dawno mnie nie było. Jak pewnie napisane zostało pierdyliard razy w tym temacie - gala roku! Naprawdę mogłoby być mniej eventów, mniejszy "park zawodniczy" ,ale rozpiski mocniejsze. Troche się UFC rozmienia na drobne ,ale nie o tym, do rzeczy :D .
Właściwie nie wiem czym Belfort jest w stanie zaskoczyć, stójką? Weidman ma świeżo w rekordzie 2 świetnych stójkowiczów. Weidman by cokolwiek...
Nie rozumiem czemu DC jest faworytem tej walki. Dla mnie szanse są równe, nie jestem fanem żadnego z nich, ciekawe zestawienie.
Poza tym pewnie Cerrone i Brown.
Szkoda że marketingowo-finansowe, poza spoprtowe, względy decydują o tym że walka (mistrza) Weidman - Belfort, jest niżej w rozpisce niż walka AJ - DC (osierocona przez Jonesa)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ehhh pisalem posta i mi wcielo :/
Puar: tak

Czy tylko mnie dziwi AZ TAKA roznica kursu w walce Vitor vs Weidman? Rozumiem argumenty za wygrana Weidmana, ale bez kitu. Ostatnio tak dziwilem sie przy kursie Pettis vs RDA, a jako ze sercem jestem za Vitem, to mam nadzieje, ze tu bedzie podobnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Weidman jest faworytem. Jednak aż taka duża różnica rzeczywiście jest dość dziwna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Belfort ma 38 lat, walczy od 1996r., ostatni raz walczył w listopadzie 2013 teraz jest maj 2015 i jest po licznych kontrolach antydopingowych, które pomyślnie przeszedł a wcześniej jechał na wówczas legalnej TRT. Jak wiadomo Belfort 3 ostatnie walki stoczył w Brazylii a jego poziom T/E był ogromny - nawet na legalnym oszustwie oszukiwał
Teraz nie wiadomo jak z formą, kondycją, szybkością itp. ale wiadomo jak jest fizycznie, Belfort jest znacznie mniejszy i wydaje mi się, że jest w stanie WW zrobić teraz bez większego problemu
Dlatego Weidman jako faworyt +/- 5:1 nie dziwi mnie zwłaszcza, że Weidman to bardzo duży MW. Wg mnie Weidman go zje, ale też nie wolno Belforta skreślać, bo to weteran i ma niesamowite umiejętności i mega doświadczenie. Ta walka może dać nam odpowiedzi na wiele pytań zwłaszcza nt Vitora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ale warto też napisać, że Belfort TRT nie tyle co wygrał swoje walki, tylko zniszczył swoich przeciwników w sposób efektowny. I to nie jakis ogorkow. A Weidman tez rok nie walczyl, mam nadzieje ze to przypadek i nie bedzie jak Cain, Pettis...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262




Tylko Belfort !

Nawet jak przegra to mój trt hero

Ale trzeba przyznać Vitor epicko wręcz sflaczał, a z ta fryzura na plazy wygląda jak jakiś rzeźnik z filmu z JCVD z lat 80tych




Zmieniony przez - Strecho w dniu 2015-05-20 19:36:37

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 61: Bigfoot vs. Mir

Następny temat

KSW 31 już 23 maja w Ergo Arenie

WHEY premium