SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 145 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
bulletskat
Stójka Silva>Jones
BJJ Silva>Jones
Zapasy - wiadomo


Masz w 100% racje, tak by było jakby zrobili jakąś granice wagi, tak żeby Jones musiał zbić więcej. Coś pomiędzy LHW, a MW

W LHW Jones>Silva. Pomimo tych porównań podanych przez Ciebie wyżej. I myślę, że nie ma co na ten temat dyskutować.
Silva to fenomen, nie zaryzykuje(na szczęście) walki z Jonesem. Nie ma sobie równych w MW i o to w tym sporcie chodzi, żeby dominować w swojej kategorii przez wiele lat, w tak efektowny sposób.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-04-23 16:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tadeusz
O to Ty uważasz że Silva się bawi w swojej kategorii? Z Sonnenem też się bawił? I nie pierdziel mi to u kontuzji żebra bo żaden mistrz nie ryzykuje straty pasa przez własną głupotę (wejście do ringu z kontuzją).


O ile pamiętam to przed walką nie miał mocno naruszonych żeber, dopiero w czasie walki coś mu tam pękło.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A ja słyszałem, że przed walką lekarz powiedział mu że nie powinien walczyć z taką kontuzją. Jak było naprawdę, będzie można wywnioskować po drugiej walce.

Silva z JJ super zestawienie, ale żeby to miało sens to Silva musiałby być trochę młodszy. Ja wiem, że on mimo wieku trzyma formę, ale mimo wszystko...

Po prostu tak żeby było prime Silva vs prime JJ (tylko JJ pewnie dopiero będzie prime)

Silve mimo wszystko wolałbym zobaczyć z GSP, a potem w LHW, a Bonesa w HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Dokładnie Jones nie jest jeszcze w prime sam powiedział po walce ,że nie jest do końca zadowolony ze swojej stójki,jest lepsza z walki na walkę z Hendo Jones będzie jeszcze lepszy,stawiam TKO łokcie... 3 runda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
O co wam chodzi z tą kondycją Hendo przecież po pierwsze ma 42 lata po drugie i najważniejsze dał radę przewalczyć 5 rund prawdopodobnie najlepszej walki w historii UFC z Shogunem i miał kilka sytuacji, w którym powinien skończyć Shoguna i się wystrzelał i tak dużo wytrzymał jak na taką walkę więc o kondycję bym się nie czepiał. Będę kibicował Hendo i na jego H-Bomb, ale Jones jest zdecydowanym faworytem jednak wydaje mi się, że Jones mimo dobrej szczęki nie jest w stanie wytrzymać tego co wytrzymał Rua.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Jones nie przyjmie nawet 20% tego co przyjął Rua. Dan 1.80m Jon 1.93m .

Jones zasięg 215cm, Dan 180cm. Dane z wikipedi. Aż taka przewaga zasięgu ?! JA wiem, że te dane z wiki to o kant dupy rozbić no ale zawsze jakieś odniesienie...

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-04-23 18:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No to nieciekawie kurva. Ponad pól metra przewagi zasięgu? Masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Myślicie, że Jones da rade zgasić Danowi światło ? Wolne żarty

Ja bym obstawiał jakiś sub, a jeśli TKO to jeno z wycieńczenia.

W sumie może nie będzie tak źle z tym jego cardio - raczej takie bomby jak w walce z Shogunem co chwilę nie będą spadały.
Tutaj raczej będzie więcej czajenia.

A co do czyszczenia dywizji - to jeszcze trochę jednak brakuje. Jones ma w LHW sporo do roboty - wpierw Hendo, potem jak znam życie Gustaffson o ile wygra swoją następną walkę, a do tego czasu może się dużo pozmieniać. Rewanż z Rashadem to jest tzw. no-brainer. Na bank to zrobią.

W ogóle pomysł przejścia Jonesa do HW to było by głupie posunięcie z jego strony.
Dopóki może robić wagę powinien siedzieć w LHW, bo wyżej już tak wesoło by nie miał.
Tutaj ma sporą przewagę warunków nad każdym. Z czołówki jedynie Gustaffson dorównuje mu rozmiarem.
A w HW jest cała masa takich zawodników albo większych od niego i pełno zestawień, w których jeden błąd mógłby się skończyć odpłynięciem do krainy wiecznych łowów. Po za tym pas ma Junior, a z nim jakoś Jonesa nie widzę na chwilę obecną.

Mega walka byłaby z Andersonem, szkoda że do niej nie dojdzie. Silva miałby w końcu swojego "prawie" klona. Jak dla mnie tych dwóch to w tej chwili chyba najciekawsze zestawienie jakie można by zrobić w UFC. Ci którzy twierdzą, że Jones rozjechałby Andersona chyba za bardzo mają w pamięci pojedynek z Sonnenem, a całą resztę czarodziejstwa Silvy w poważaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gustafsson ma żałosny zasięg jak na jego wzrost (196cm wzrostu 194cm zasięgu) dane zarówno z UFC jak i wiki więc zapewne prawdziwe, Evans dysponuje podobnym...
"No to nieciekawie k****. Ponad pól metra przewagi zasięgu? Masakra..."
215-180=35=0.35m Hendo kondychy tj pisałem złej nie ma więc won mi od kondycji Hendo Niestety obym się mylił warunki zrobią swoje, ale liczę na cud i już od kilku mc próbuje wyobrazić sobie 42 letni Hendo zdobywa mistrzostwo LHWW UFC nokautując Jonesa w I rundzie, wiem, wiem raczej nierealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie ma zlej kondychy jak na walke ,w ktorej obaj zawodnicy sa skrajnie wycienczeni i zaden nie ma sily postawic kropki nad "i". z taka "dobra" kondycja,to w czwartej rundzie Bones zaczalby nim rzucac po calym oktagonie na zmiane z obijaniem go lokciami,patrzac w jakiej formie fizycznej byl w walce z Rashadem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 145 Live

Następny temat

Ankieta dla sportowwców

WHEY premium