SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 145 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Steven0
Gustafsson ma żałosny zasięg jak na jego wzrost (196cm wzrostu 194cm zasięgu) dane zarówno z UFC jak i wiki więc zapewne prawdziwe, Evans dysponuje podobnym...



Może sobie mieć taki sam jak Evans, ale dzięki wzrostowi efektywnie jest dużo lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Co do Silva vs. JJ - pamietąjcie, że Sonnen obalał i obijał na glebie Pająka jak chciał, teraz wyobraźcie sobie co by z nim na ziemi zrobił Jon ze swoimi zapasami i swoimi łokciami. Raczej na pewno nie dałby się złapać w trójkąt

Jak dla mnie Jon to taki większy Silva z o wiele lepszymi zapasami, Spider parter ma może i lepszy (Shogun też miał, ale mu to nie pomogło), stójkę technicznie pewnie też, ale warunki i zapasy Jona byłyby dla niego nie do przeskoczenia, Silva o tym bardzo dobrze wie i dlatego nigdy takiej walki nie podejmie, o czym już tam kiedyś mówił.



Anderson ma masakrycznie mocną szczękę.


Shogun też i co z tego ?


Ja bym obstawiał jakiś sub, a jeśli TKO to jeno z wycieńczenia.

Ja podejrzewam, że walka potoczy sie podobnie jak z Silvą - Jon Dana porozbija prostymi w stójce, potem w którejś rundzie obali i zadusi

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
lord raV

W ogóle pomysł przejścia Jonesa do HW to było by głupie posunięcie z jego strony.
Dopóki może robić wagę powinien siedzieć w LHW, bo wyżej już tak wesoło by nie miał.
Tutaj ma sporą przewagę warunków nad każdym. Z czołówki jedynie Gustaffson dorównuje mu rozmiarem.
A w HW jest cała masa takich zawodników albo większych od niego i pełno zestawień, w których jeden błąd mógłby się skończyć odpłynięciem do krainy wiecznych łowów. Po za tym pas ma Junior, a z nim jakoś Jonesa nie widzę na chwilę obecną.



Dla kogoś kto chce być NAJLEPSZY, przejście z lhw do hw to nie jest głupi pomysł.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Aha i pisanie, że Spider zniszczył Griffina i Irvina w LHW nie jest żadnym argumentem, Jones pewnie też by zniszczył paru średniaków w HW, ale to nie znaczy, że miałby szansę rywalizować z czołówką. IMO Anderson przeyebał by już nawet z Rashadem, ze względu na braki zapaśnicze.

Generalnie to i Anderson i Jon nadużywają przewagi zasięgu i zbijanai wagi w swoich kategoriach, ja to bym wyebał Silvę na stałe do LHW, Jona do HW (bo są oni naturalnymi zawodnikami tych wag) i skonczylyby sie te nudne dominacje, a zaczęły dopiero ciekawe walki

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Puar

Dla kogoś kto chce być NAJLEPSZY, przejście z lhw do hw to nie jest głupi pomysł.


Idąc tym tropem Aldo powinien też iść do HW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Aldo nie jest jednak naturalnym ciezkim jak Jones ... i Adamek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Czy ja wiem czy JJ to taki naturalny ciężki? On jest naturalnie bardzo smukły. Ktoś wie ile zbija?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Na swojej stronie na pytanie ile ważył wychodząc do walki napisał "I was 224lbs last night "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Dremor
Czy ja wiem czy JJ to taki naturalny ciężki? On jest naturalnie bardzo smukły. Ktoś wie ile zbija?


A jak Reem walczył w 205 to na jakiego wyglądał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Na suchego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 145 Live

Następny temat

Ankieta dla sportowwców

WHEY premium