SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 145 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
napisal ze trzeba czekac do wtorku czy reem dostanie licencje wiec wydaje mi sie ze chodzi mu o reema :)

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ta chodzi mi o przeciwnika dla Caina,ale jeśli to będzie Nelson to zawiode się na UFC lepszą opcją byłby już Hunt w walce o Title shota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
@bastec

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
toć ja nie mówie, że nie chodzi mu o Reema, ale o przeciwnika dla niego którym mógłbybyć właśnie Cain i na odwrót przy okazji, sry za double posta, enter nacisnąłem

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
dobra spoko zamieszalismy troche,mi chodzilo o to zeby rozwiac jego watpliwosci ze reem napewno juz nie zawalczy z jds tak jak mialo byc planowane

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2721
Hederson zbyt słaby fizycznie nie widzę go w tej walce niestety. JJ jak Barcelona, nagle ma setki kibiców. Sezonowcy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przynajmniej jak Jones pozamiata w lhw to przejdzie do hw. Więc tak czy siak wszyscy będą zadowoleni.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
LW bout: Mark Bocek def. John Alessio via unanimous decision (30-27, 29-28, 30-27)
- z tej walki zapamietalem GSP, ktory latal z wiadrem

FW bout: Eddie Yagin def. Mark Hominick via split decision (29-28, 28-29, 29-28)
- ciekawa napierdzielanka, jednak niespodzianka ze Homnick dostal.

HW bout: Ben Rothwell def. Brendan Schaub via KO (punches) at 1:10 of round 1
- dobry przyklad czym jest waga ciezka, Schaub sie podpalil, a Big Ben zgasil mu swiatlo. W ogole to dziwna maske walnal na ziemi, chyba totalnie odjechal po tym TKO.

WW bout: Rory MacDonald def. Che Mills via TKO (punches) at 2:20 of round 2

- Rory masakrator jak zawsze ! Czy tylko ja chce jego walki z starszym Diazem ? Byla by rzeznia !

LHW Championship bout: Jon Jones def. Rashad Evans via unanimous decision (49-46, 49-46, 50-45)

- do przewidzenia, zostal teraz H-Bomb i do ciezkiej Jonesa. Rashad poza jednym sierpen i kopnieciem nic nie pokazal. Myslalem, ze w 5 rundzie sie rzuci a to Bones go puntkowal. Myslalem tylko, ze Jones sprobuje gleby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Tylko ME mnie ciekawił, Walka jak pisałem, szachy, Sugar bał się KO, ale pokazał jaja, że nie spękal po kilku sztuczkach, pokazał jak zagrać na Jonesie, gdyby zawalczyl z nim w półdystansie ktoś o dobrej szczęce to by go posadził bo defensywe ma kruchą, za to Jones taktycznie idealnie, tak jak trzeba było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
faktycznie pokazal jaja, co on niby pokazal ? chyba inna walke ogladales bo w mojej to evans byl workiem treningowym przez 4 rundy, gdyby babcia miala wasy to moze mogla by byc dziadkiem musicie sie pogodzic, ze prawdopodobnie nikt w tej dywizji wagowej nie zagrozi Bonesowi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 145 Live

Następny temat

Ankieta dla sportowwców

WHEY premium