SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 117 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
"Takedown defense jaki ma santos jest nieziemski"

Obrone przed obaleniami Santosa sprawdzi ktos z trojki Lesnar, Carwin, Velasquez wtedy sie okaze czy ta obrona jest nieziemska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Sie okaże :)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
O kurna, nigdy nie wiem czy taki podatny na ciosy ten Struve, czy po prostu zbiera za mocne strzały od konkretnych typów - ale fakt że czy po JDS, czy po Royu, cały łeb czerwony, a teraz....

Jak Wy myślicie?


Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2010-08-08 17:50:25

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Teraz Struve zebrał MASĘ potężnych cepów i młotów. Koleś skończy jako jąkała albo i gorzej. Teraz obrywał podwójnie - najpierw pięść na twarz, potem potylica o glebę.

On powinien przymasować i popracować nad siłą, bo tej mu wyraźnie brakuje. Jak na swój wzrost jest bardzo zwinny i szybki, może być bardzo groźny jeśli podąży "epicką ścieżką Overeema", hehe.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Mi sie wydaje ze dostał po prostu tak mocno. Bo to konkretne ciosy były , przez moment myslałem ze zaraz straci przytomnosc od tych cepow. ale dał rade.
Jakby przykoksował jak overeem :D to by było ciekawe xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
struve taki troche nie skoordynowany, tak jakby przeszkadzaly mu dlugie nogi i rece, a moglby z nich zrobic potezna bron w walce na dystans, a lowkickami niszczyc nogi przeciwnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
I w ogole lubie ludzi jak cheal, nie chodzi mi o jego styl bycia itp
Ale lubie jak ktos dużo gada ale też jest w stanie to poprzeć na ringu i pokazać ze to nie było tylko gadanie.
Przykro było że przegrał miałem nadzieje ze da rade szczególnie przy ogladaniu tego na żywo.
Miejmy nadzieje na remach jesli wogole Anderson bedzie miał na niego ochote

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Nie moglem uwierzyc w wynik walki Sonnen - Silva. Podobnie jak po walce Lesnar - Carwin no ale trudno, Silva pokazal wielka klase ze pomimo tegiego w*******u zdolal to wygrac. Ogolnie cala gala super, oby wiecej takich.

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deweq bardzo możliwe że o ile Belfort pokona Spidera i zostanie mistrzem, to Anderson dostanie rewanż z Sonnenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Sonnena szkoda nalezał mu sie ten pas, niestety miał pecha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 117: Silva vs. Sonnen - LIVE

Następny temat

Iron Fist 3 - 6 listopada 2010

WHEY premium