SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lesnar - Carwin UFC 106!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
http://www.mmaweekly.com/absolutenm/templates/dailynews.asp?articleid=9416&zoneid=2
http://www.sherdog.com/news/news/lesnar-carwin-to-headline-ufc-106-19217

Bardzo niespodziewana wiadomość jeśli nie będzie zdementowana. Chociaż Sherdog i MMAweekly nie podają informacji wyssanych z palca raczej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No i gitarra. Jak powiedział Czarniecki w "Potopie" - "Tegom chciał!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
No to ładnie - czołg vs czołg . Ogólnie to fajnie, że będzie teraz konkretny sprawdzian dla Brocka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
No trochę na skróty polecieli. Wolałbym zobaczyć najpierw walkę Carwin - Velasquez. W takiej sytuacji mimo, że moim największym pragnieniem jest aby Shane urwał Lasnerowi głowę i nasłał do środka , kasę postawię na Brocka. Pierwszy raz. Rekord rekordem ale największym osiągnięciem Carwina jest KO na Gonzadze. Może załatwi Lesnara w stójce, co prawda Mirowi się to nie udało, ale Shane ma lepszy cios. A jeśli dojdzie do walki w parterze to sorry, siła, kondycja a może i umiejętności zapaśnicze, wszystko na korzyść Brocka. Jasne, że wolałbym zobaczyć Lesnara nieprzytomnego w 10s ale dokładnie na taką taktykę się przygotuje i walka rozegra się prawdopodobnie w parterze, tak jak z Mirem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Velasquez ma zawalczyć z Benem Rothwellem btw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
A ciekawe skad wiesz jaka kondyche ma Carwin? I skad przekonanie ze carwin fizycznie jest slabszy? Waga podobna, Carwin tez byl utytuowanym zapasnikiem tyle ze we wrestlingu nie wystepowal. A na marginesie to Carwin jest jedynym misiem w calym UFC ktory ma wieksze rekawiczki od Lesnara :) obaj zreszta maja na miare robione, bo zadne seryjne nie pasuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
Lesnar vs Carwin 260 kilo miesni sie zderzy :)
Wypas na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Już się nie mogę doczekać W sumie Carwin wcale nie jest jakiś mniejszy od Lesnera i wcale nie musi być słabszy, tak czy siak dobry ruch ze strony UFC!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
będzie grejt fajt , stawiam na brocka ale carwin postawi większy opór niż mir

przetłumacz ktoś co koleś nawija po angielsku



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Chodziło mi właśnie o to, że kondycja i wytrzymałość Carwina jest zagadką. Fakt, że pokonał wszystkich w 1R nie musi świadczyć o niedźwiedziej sile. Natomiast Lesnar uczy się z walki na walkę i jego siła nie ulega wątpliwości. Mogę chooya nie lubić, ale muszę to przyznać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
A to sie zgodze - jak koles rozwala wszystkich w pierwszej rundzie to kondycji przetestowanej nie moze miec :) chociaz ja nie mam watpliwosci ze niedzwiedzia sile ma. Wydaje mi sie ze to jedyny ktory z brockiem na sobie da rade wstac. Stracie wymarzone dla fanow :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Mysiała walczy o pas Cage Fighters Championship

Następny temat

Minotauro na emeryturę ? Nie !

WHEY premium