SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lesnar - Carwin UFC 106!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No najlepszy na chillout taki offtop ;P.
Silva wraz z nowa twarza stracil specjalny debuff: zabojczy wzrok, a Machida zszokowal swiat dzieki karate przez szmate, kontrujacemu specjalnemu ciosowi :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
ale Silva dał czadu z tą swoją hm... "buzią" :) laski to musza teraz sikac na jego widok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To jest tak, że Carwin waży rzeczywiście normalnie sporo powyżej 265lbs, ale po obozie treningowym waży około 260 lbs i tyle wnosił na wagę w UFC. On nie ciął wagi przed ważeniem, natomiast Lesnar tak. I nie jest prawdą to co mówił Killroy, że ważą tyle samo a Lesnar wygląda 10 kg ciężej tylko Lesnar naprawdę ma podobną przewagę wagową w trakcie walki nad Carwinem. Chociaż myślę, że Carwin trochę dobije i będzie ważył około 265 na ważeniu...

Tutaj różnica wynika raczej na innym podejściu do zrzucania tej wagi. We wcześniejszych walkach Carwin też musiał się odwadniać żeby zrobić 265, a w ostatnich zdaje się tracił wagę tak jak napisałeś na przestrzeni kilku tyg obozu.
Na co dzień obaj mają około 280 funtów.
To akurat w sumie nie ma znaczenia, różnica w wadze może być, ale Carwin jest dużo bardziej odtłuszczony niż Lesnar. Brockowi jednak te lekkie zalanie w ogóle nie przeszkadza.
A to, że wygląda na większego to wynika z jego specyficznej budowy - ma jakaś taką wielką klatę i najszersze dość mocno odstające ( no i gębę ma jakąś taką zakazaną )

W sumie jak już jesteśmy przy temacie kilogramów, to ciekawa sprawa w tej walce to to, że w sumie będzie to starcie chyba 2óch największych zawodników MMA nie będących "freakami" (albo Jamesem Thompsonem).

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2009-08-25 00:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
starcie bez wątpienia super ciekawe i rozgrzewające wyobraźnię - pewnie dlatego Carwin dostał taką szansę bo łysy i spóła wiedzieli że kibice to kupią. co do samej walki to najśmieszniej będzie jak się skończy po pierwszej akcji gdy któryś w 10 sekundzie czysto trafi... kilka miechów gadania i spekulacji a tu jeden przypadkowy strzał i bach! :)

Zmieniony przez - chorazy w dniu 2009-08-25 01:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No ja na 5 rund nie liczę. Jak walka do 2giej dotrwa to będzie sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
ja nie chce 5 pełnych, chcę przed czasem. nie mniej miło by było jakby potrwała więcej niż rundę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Jak narazie wszystkie walki Carwina konczyly sie w pierwszej rundzie i wszystkie jego zwyciestwami, calkiem mozliwe,ze tutaj tez bedzie pierwsza runda, ale zwyciestwo niekoniecznie Carwina;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
ja to mam takie pobożne życzenie, żeby w drugiej rundzie Carwin ubił Lesnara jego własną bronią - tj. GnP ciosami młotkowymi. Chciałbym mega nokaut - jak Hendo na Bispingu (mimo że to nie był GnP)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2139
mega KO byłoby boskie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Jesli Lesnar jest faktycznie tak dobry jak wszyscy sadza, to... przegra dopiero w 2giej rundzie :P

Astutus

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Mysiała walczy o pas Cage Fighters Championship

Następny temat

Minotauro na emeryturę ? Nie !

WHEY premium