SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 117 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Po pierwsze co wy mówicie o stójce Velasqueza? Jakiej stójce? To, że znokautował obitego jak świnię i "starego" Minotauro to znaczy, że ma super stójkę? Brock na dzień dzisiejszy by rozwalił zapewne JDS na glebie ale boks JDS to dla mnie poezja. Piękna technika. Tak jakbym oglądał boksera, a nie zawodnika MMA. Racja z tym, że powinien więcej kopać i zacząć coś może obalać?

Silva vs Sonnen bez komentarza. Już powiedzieliście wszystko co można było. Nie wiem czemu ja nie miałem żadnych emocji oglądająć tą walkę. Lepiej by było gdyby to Sonnenn wygrał. 1000 razy lepiej. Wtedy było by ciekawie w choy w tej dywizji.

Brawa dla Hughesa i Guidy bekacza . Szkoda mi Alvesa.

Astutus SOG za te info. Jeśli to prawda z czymś takim to kupuje całe opakowanie i idę na pogrom do KSW!

Wqkr mnie dziś wyjątkowo komentarz Rogana. Szczególnie o nudnym jak flaki z olejem FICZU.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-08-10 01:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dos Santos ma najlepszy boks w całej dywizji hw ufc, ale gdy znajdzie się na plecach będzie mógł sobie wsadzić ten boks wiecie gdzie. Nelsonowi udało się trzymać Dos Santosa pod siatką i jeszcze przepchnąć na drugi koniec oktagonu, a niby JDS miał być taki silny, choć fakt, ze nie dał się sprowadzić do parteru, ale ktoś kto wie jak zrobić komuś wjazd w nogi nie przepuści takiej okazji.
Lesnar, Velasquez i Dos Santos każdy z nich ma swoje atrybuty, aby wygrać w swoich najbliższych walkach, więc specjalnie nie doszukiwałbym się wśród nich pewniaków do zwycięstwa, po za tym jeszcze sporo nie wiemy o możliwościach jak i słabościach tych zawodników.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-08-10 02:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
vcamaro ja bym chętnie zobaczył w HW Jon Jonesa oraz tego Phila Davisa. Niech trochę podrosną i nabiorą doświadczenia i może kiedyś przejdą z LHW do HW. Velasquez mi się wydaje strasznie malutki. Niziutki i chudziutki. Nie wiem czemu. A przecież wcale nie jest taki mały xd

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-08-10 02:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Davis jak na razie jakoś bardzo jeszcze się nie wyszczególnił, zadatki ma na dobrego zawodnika, ale czas pokaże, natomiast zastanawiam się czy Jon Jones już teraz jakby dobił trochę kg czy by nie namieszał walcząc z czołówką hw, bo jakby nie patrząc to w lhw jest wyższy poziom mma niż w hw, a Jones już można śmiało powiedzieć, że jest w top 10 lhw, a przy swoich warunkach fizycznych nie powinnien mieć problemów z adaptacją w wadze ciężkiej.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-08-10 02:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Wy co , spać nie możecie..??? Oglądnąłem jeszcze raz walkę Silvy... Wg. mnie cały czas kontrolował walkę. Nie było dla niego praktycznie wielkiego zagrożenia w parterze i jedyny minus to dość łatwo Sonnen go przewracał. Ale przyspieszenia Silvy i łokieć, były dobre. Oczywiście technika kończąca również. JA nadal uważam, że miał słabszy dzień po prostu. Kolejna walka rozwieje nam wiele wątpliwości o tym jegomościu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ogolnie to zapasnicy dziela sie na tych, co potrafia cos po za obaleniami zrobic w parterze i takich co tylko improwizuja ze swoja praca w parterze. Sonnen napewno nalezy do improwizatorow. AS ogolnie byl niezle podirytowany tym lezeniem, co bylo widac w straszliwej agresji na poczatku kazdej rundy. Jakby go chcial zabic.

Astutus

...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale smok! Co mu dali do picia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 117: Silva vs. Sonnen - LIVE

Następny temat

Iron Fist 3 - 6 listopada 2010

WHEY premium