SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VIII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynaj trening od wyciskan glowa w dol. Mozna z plaskiej zrezygnowac na rzecz wyciskania do gory nogami bo ta plaska nie da nic procz sily mysle. I warto dodac pompki na poreczach. Albo seria laczona do gory nogami wyciskanie sztanga z pompkami na poreczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Gregor, sorry za OFF TOP, ale czy mógłbyś przypomnieć trening, o którym kiedyś pisałeś, właśnie na rozbudowę mięśni klatki piersiowej?

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest w poscie ,, trening na koksie ,, na jednej z pierwszych stron ale nie pamietam go juz dokladnie.
Ale na pewn mozna bylo by go jeszcze bardziej zmodyfikowac i teraz bym go tak ulozyl by dodupcyc braki i pewnie tak zrobie.
Ogolnie uwazam ze plaskiej w BB nie ma co robic skos gora i skos dol z wyciskan. Trening byl w oparciu o zasade wstepnego zmeczenia ale pamietam ze wtedy bylem na wrzutce i progres byl bardzo duzy choc ciezary nie byly na najwyzszym poziomie silowym.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-09-10 13:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
PRV dobra forma stary

Tak jak Grzes pisze, wyciskanie na plaskiej to sobie mozna zostawic na bicie rekordow w wyciskaniu


Zmieniony przez - slawle w dniu 2008-09-10 14:09:21

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Dzieki Gregor spróbuje przy najblizyszym treningu, a tak swoja drogą kiedys chyba wlasnie w tym trening na koksie pisałes zeby na poprawe klatki skos robic faze negatywna bardzo wolno i sciagac łopatki i zaczałem tak robic i góra sie nawet ładnie ruszyła

maximus - z włosami problemu nie mam, stary moj pewnie mało testosteronu miał bo włosow na klacie do dzis prawie wogole nie ma na tym cyklu troche mi wyskoczyło ale to taki meszek

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
prv super! pamiętam zdjęcia sprzed lat - progress w sylwetce jest widoczny.

oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie ze Ci sie to przydalo i dalo efekty. Tylko tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728


na pompie ale bez napinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Gregor możesz do mnie na gg sie odezwac, bo cos mi sie skrzynka pieprzy i maile nie dochodza.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Grzesiu ja tez bym prosił o jakis kontakt bo pogubilem wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór cyklu.

Następny temat

Uczucie sytości!! Czy przerwac cykl metki czy czymś to zaradzić??

WHEY premium