SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VIII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
koks daj aktualna fote kumpla ciekaw jestem jak go scielo jak chce na puchar jechac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 209 dni Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13397
jutro postaram sie dac, bo w tej chwili nie mam a pozatym wole nie wrzucac fot bez jego zgody.Powiem tylko ze na tej co wrzucilem wazy jakies 94-95kg teraz wazy tyle samo ale z bF zjechal jakies 4% do ok 12%.ale to i tak jeszcze nie jest to dopoki INS nie odstawi.

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po gh to mu moglo lipo zejsc a nie gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144


ja tez cos wrzuce na offie, spadki..., ja po prawej, ten njawiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Uffff...Myslałem,że na pierwszym planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie na pierwszym tylko klamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micz chudzinko, dobre plecy dałeś
Nowy rzeźbiarz się pokazał- koks. Dobra sylwetka.
Za to kowal, kawał byka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3174


Witam jestem ciekaw co powiecie moje ostatnie zdjęcie wrzuciłęm jakiś miesiac temu jest na stronie <114> obecnie koncze cykl mam koncówke wina jestem ciekaw opini.. udało się troche rozbudować klate. Obecnie siła połsza znacynie do przodu zobaczymy jak będzie dalej:) pzdr koksy

niedąż do tego co wydaje Ci się możliwe, daż do tego co wydaje Ci się nie osiągalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
no klata sie poprawila

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3174
hmm poszło prawie 5kg w góreeee obwody w łapach tez zdecydowanie lepsze teraz pojade troche na kreatynie ii dobrej diecie mysle ze nie bedzie duzych spadków

niedąż do tego co wydaje Ci się możliwe, daż do tego co wydaje Ci się nie osiągalne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór cyklu.

Następny temat

Uczucie sytości!! Czy przerwac cykl metki czy czymś to zaradzić??

WHEY premium