SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VIII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 716501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
jednak bold z testem Ci sluzy,podobnie jak mi, zaden inny srodek tak nie podpasowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50165
Wreszcie ruszyłeś Gregor!! obserwujac wcześniesze foty to tak jakbys sie kurczyl teraz jest git i estetyczniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
gregor jest kozacko, postęp widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na mnie to najlepiej dziala micha i jak moge spac 4h+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
GREGOR_ian - ostatnie fotki były kiepskie,ale obecnie wrociła Ci dobra forma jaką pamietam z poprzednich TChP. To jest to !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
roz******laja mnie typy poprzednie foty byly kiepskie jakie stwierdzenia na******laja.a siedza i konia wala pod twoje foty jeden palnie cos a reszta powtarza.gregor bylo i jest kozacko!jedynie brakuje mi u ciebie konkretnych kapturow!pozdro

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
taaa kapturów
przecież qurwa ma kaptury jak spadochron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Klątwa - liczy sie punkt odniesienia .Przejrzyj sobie foty Gregora jak zaczal kombinowac cos z wycinką .Zaczeło robic sie płasko .Zreszta sam to zauwazył .Obecnie jest kozak forma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dokladnie, forma tydzien temu byla ***owa ale juz jest super, bold sie wkrecil jak ta lala
co oczywiscie nie zmienia faktu ze Grzeslawie wygladasz bardzo dobrze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie jak to jest. KAzdy organizm jest inny. Ja zgodznie ze swoja wiedza probowalem popracwac nad jakoscia jednak sprawdza sie tu ze teoria nie zawsze idzie w parze z praktyka. Do tego dolozylo sie troche stresu i mniej snu. Miesnie sie splaszczyly i nie mialy pekatosci. Teraz poprawilem bledy i wiem ze to nie dla mnie. Wiem w jakim kierunku musze isc. Niby idzie masowo a wydaje mi sie ze pekatosc wrocila i tego fatu sie tak nie odklada. Kal utrzymam teraz wysoko a dodam aeroby. To mi bedzie sluzyc I was tu zaskocze za 4tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór cyklu.

Następny temat

Uczucie sytości!! Czy przerwac cykl metki czy czymś to zaradzić??

WHEY premium