SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VIII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 715973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
taki sam byl i w pewnej czesci jest b-50
jak opisujesz tych 17-latkow

Zmieniony przez - TyToNieJA w dniu 2008-09-02 01:49:12

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
hmmm no powiedzmy ze jak narazie interesuje mnie maxymalna sila...
a co do tych nastolatkow to sie zgodze... duzo takich jest co koksy chce brac a nie maja podstawowego pojecia o diecie i treningu...
mam kumpla co jak mial 18 lat... poszedl na silke i odrazu zaczal brac mete i chyba tescia...dokladnie niewiem... i po 8miesiacach 180cisnol... pozniej przestal i spadlo wszystko... a kreatyny nawet nie widzial... no glupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to ze jesli już sie wali saa to z wiedza i wynikami
uważam ze każde szkodzenie organizmowi musi mieć wymierne skutki po prostu .
dla tego enan + wino czeka już bo trzebą coś w końcu wbić ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Artek widze ze ławka się ruszyła wielki jestes

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Siwy,czytam ostatnio Twoje wypowiedzi i mam wrażenie,że w tej Twojej łysej 18-letniej pale,całkiem mózg się wyprostował i wygładził.Rozumiem,że Łukasz jest autorytetem w kwestii dopingu i jego wiedza mi również imponuje,ale żeby wyglądać tak jak On,trzeba mieć dwa duże jaja a nie jedno malutkie,jak Ty.Takiemu kulturystycznemu plackowi jak Ty,nie wystarczą po prostu dawki.Więc zastanów się zanim po raz kolejny napiszesz taką bzdurę,bo dostaniesz liścia i wyślę Cię do kąta.Poważnie.Liczę na to,że kolejna Twoja wypowiedź na temat SAA,pojawi się dopiero,kiedy miniesz 40cm w wicie.Howgh,amen,i ch.uj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
moze jestem dziwny ale nie wierze w akcje typu cwicze 2 lata na sucho i mam 130kg i 47 w lapie, a pewnie jeszcze od 60 kg zaczynales co ? Albo twoj kolega co zaczal cwiczyc i po 8 miesiacach 180kg wyciska. niekotorzy przez całe zycie do takich ciezarow nie dochodza wiec dla mnie smieszna gadka

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
bl kazdy robi jak mu sie podoba, obrażać go tez nie musisz.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ale niech słowa Łukasza wychodzą z ust B-50,a nie szczyla,który liznął tematu po łebkach i zgrywa twardego koksa.Jak Ci się nie podoba mój ton wypowiedzi,to idź na forum Radia Maryja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873


Dobra panowie i panie to teraz czas na mnie

Jestem 9 miesiecy off i po miesiecznej wakacyjnej przerwie od treningu, zero supli....

Szczerze mowiac dopiero na tym etapie moge stwierdzic ze wkoncu w miare poznalem swoj organizm. W zime moze wejde na jakas bombe (tesknie za tym jak smalec za swoja dziewczyna ktorej nigdy nie mial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
oxy TY grubasie


wejdz na bombe, co tak bedziesz sam na offie siedzial

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór cyklu.

Następny temat

Uczucie sytości!! Czy przerwac cykl metki czy czymś to zaradzić??

WHEY premium