SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VIII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 715604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie istnieje cos takiego jak ilosc soku i adekwatna do niej ilosc miesni,
widocznie Jordanowi potrzeba tyle soku, a moze wiecej...
Co Ci da off?
to ze na poczatku kolejnego cyklu przez pierwsze kilka tyg zaczniesz lapac troche wagi, nic pozatym,
miesnie buduje sie dlugo, na pewnym etapie rozwoju muskulatury cykle krotsze niz 6miesiecy to pomylka imo.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 874
"nie istnieje cos takiego jak ilosc soku i adekwatna do niej ilosc miesni,
widocznie Jordanowi potrzeba tyle soku, a moze wiecej..."

To tak zwana polprawda.
Generalnie rzecz biorac panuje tutaj opinia, ze najpierw trzeba wziac sie "miche", a dopiero pozniej za podnoszenie dawek. I jest to opinia ze wszech miar sluszna. Jesli jednak Jordan uczciwie zabral sie za te miche, a pozniej zwiekszyl dawki i chwycil za srodki, o ktorych pisal, zas efekty wciaz nie powalaja, no to cos tu jest nie tak.
A txt o braku korelacji miedzy iloscia koksu, a wygladem, to jakas kpina. Zakladajac, ze delikwent zna sie na treningu, diecie i suplementacji, nie ma szans, zeby wieksze dawki konkretnie nie ruszaly.
Tak, oczywiscie mozna zaslaniac sie gentyka i tym podobnymi wymowkami, ale widzialem juz kolesi ewidentnie bez genetyki do tego sportu, ktorych duze dawki naprawde konkretnie robily.
Natomiast jesli nie widac postepu, albo ten jest naprawde znikomy przy duzych ilosciach srodkow, to moze jednak nalezaloby zadac sobie pytanie: CZY WARTO??
Oczywiscie Jordan ma swoj rozum i zrobi jak bedzie chcial, ale off proponowany przez Bernarda wcale nie jest takim zlym pomyslem.


Zmieniony przez - Q00RA1 w dniu 2008-09-08 19:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
jordan ******l ich, juz nie raz pisales czemu walisz duze dawki itp widac do niektorych to wciaz nie trafia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
specjalisci

Qoora
Zakladajac, ze delikwent zna sie na treningu, diecie i suplementacji, nie ma szans, zeby wieksze dawki konkretnie nie ruszaly.

niestety gowno wiesz jak by tak bylo to by sie roslo w nieskonczonosc mistrzu
zawsze najwiecej do powiedzenia maja najmniejsi
stac go lubi to niech na******la jak mu to poprawia samopoczucie

dla was dawki dzordza sa duze a w angli to sa hooj nie dawki inny punkt widzenia jest

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-09-08 20:08:07

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteśmy dumnie że mamy choc jednego dobrego przedstawiciela w UK

B-50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
zawsze najwiecej do powiedzenia maja najmniejsi

dobrze powiedziane




dlatego ja taki pyskaty jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1193
Jordan jest ok, ale mysle nie ma co tyle walic dawek, odpoczynek tez Ci wyjdzie na dobre, a to, co napisał MiczelX zacheci jedynie pierwszego lepszego koksa, bo walenia wiecej, skoro nie idzie, bo pomysli, ze tez potrzebuje wiecej aby szło dobrze.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Jordan, jest ok, ale jak na dawki, srodki i cykle, o ktorych pisales, to szalu nie ma. Gdzies tam musi tkwic blad.

qoora, to moj pierwszy cykl na "duzych dawkach"
poprzedni byl na dawkach "standardowych", jedynie przez kilka tyg "zaszalalem" z omka


to moj drugi dluzszy cykl i dopiero teraz zaczynam poznawac swoj organizm, dla mnie robienie krotkich cykli to lipa, bo najlepiej jest kombinowac a co za tym idzie poznawac reakcje ogranizmu przy dluzszych cyklach.

co do dawek to --->

niecale 2g testa to w chvj duzo ?

nie swirujcie

wiekszosc tutaj jak slyszy 1g week to mysli, ze by umarli przy takiej dawce

nie mowie, ze trzeba bic kilka g testa + dodtaki ale ja to lubie, stac mnie i nie zamierzam przestac , jesli zdrowie pozwoli to bede tak sobie bil

Gadanie, ze nie wykorzystuje wszystkiego to mozna sobie o kant dupy rozbic, bo gdzie jest powiedziane , ze bijac 100mg propa e3d wykorzystasz 100% soku, a bijac 2g enana nie wykorzystasz tego?

dobrze sie czuje wiec sobie bije ile chce


Qra nawiazujac do zdania, ze gdzies lezy blad, musze sie zgodzic bo nie jestem dietetykiem, jestem samoukiem
Organizm nie ma niestety instrukcji obslugi i trzeba pokombinowac przez dluzszy czas , zeby poznac jego reakcje.
Do tego wszystkiego dochodzi nienajlepsza regeneracja, bo nie mam mozliwosci spania po 8-10 h dziennie (praca w dzien, bramka w nocy, silka + obowiazki dodatkowe).

Dobra koniec tlumaczenia.
BIJE BO LUBIE ( ale zabrzmialo )

pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Sry za Off...
Jordan moglbys rozpisac jak twoj cykl dokladnie wyglada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie bo bedzie szum

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór cyklu.

Następny temat

Uczucie sytości!! Czy przerwac cykl metki czy czymś to zaradzić??

WHEY premium