SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzydziestka chce powalczyć o nową siebie w stylu Ladies Fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Chleb aby był jak Ladies nakazują w składzie powinien mieć: mąkę, sól, wodę i... koniec. Żadnych ekstraktów słodowych i ulepszaczy. Zrób swój zakwas i piecz chleb w domu.
Chuda szynka ale nie kupna. Kup kawał mięcha, upiecz i będziesz miała domową wędlinę. Ja tam piekę diwe/trzy większe porcje mięsa na raz, porcjuję, mrożę. Nie bawię się codziennie w pieczenie itd. Czasu by mi nie wystarczyło.
Z czasem ogarniesz
szparagówki nie wliczasz - to warzywo zielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś moją mentorką!
Zatem wywalam z dzienniczka ten chleb. Poczytam o tym chlebie domowej roboty, bo wolałabym wiedzieć co jem, skoro nabiłam się na widelec i ujawniłam.
Kupię sobie jakąś chudzinkę (szynkę) jutro w większym jak radzisz kawałku i upiekę.
Zatem fasolki nie wliczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
Rarity - ja dzisiaj zaczelam robic swoj pierwszy zakwas :) Do roboty !!! upieczemy piekny chleb w niedziele :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś już nie dam rady zacząć ale jutro jak najbardziej. Racja, to będzie piękny, zdrowy, ladies'owy chlebek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Rarity, możesz kupić też filet z indyka i upiec, jest bardzo dobry na chleb ja tak robię i nadziewam czosnkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niniczka, dzięki, uwielbiam mięso z indyka, zatem i jest kolejna dobra rada, a czosnek kocham (jak i inne ostre przyprawy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trini ten zakwas na chlebek domowy robisz z tego przepisu:
https://www.sfd.pl/chleb_żytni_razowy_na_zakwasie-t670922.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
ja zrobilam 100g maki razowej + 100 mil wody (ale musialam troche dolac bo bylo zbyt "suche"), dzisiaj i kolejne 4 dni bede dodawac po 50g maki i 50g wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już komponuję miskę na jutro. Póki co, zajmuje mi to jeszcze ogrom czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutrzejsza miska.
Mam nadzieję Kokosik, że w miarę może być

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogarniam się od teraz

Następny temat

Spalanie przy pomocy l-karnityny

WHEY premium