SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzydziestka chce powalczyć o nową siebie w stylu Ladies Fit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem...
Jak poinformowano mnie w Dialogu (skąd mam internet) to była jakaś ogólnopolska awaria - nie miałam netu przez dwa dni, stąd zero wpisów i brak aktywności (tylko na tym polu, bo reszta zgodnie z planem).
Wczorajsze bieganie bardzo mi się spodobało, zatem zapisałam się do tego klubu biegowego i w każdą sobotę będę starała się brać udział w zajęciach. A dobrą wiadomością jest to, że ten klub działa na tyle prężnie, że dostał dofinansowanie na zakup sprzętu do siłowni i tak od listopada (po remoncie pomieszczeń starej hali sportowej) będę miała okazję (w końcu chodzić na siłownię)
Podrzucam moje dzisiejsze jadło:
(+ pomidory i ogórek kwaszony x 2 szt.)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzucam tabelkę pomiarów.
Dziś zaczynam trzeci tydzień.
Waga, poszła w górę przez @, ale reszta zadowalająca.
Myślę, że ten rozkład 120 białek, 80 tłuszczy i ww do 1800 kcal, który podrzuciła mi kokosik jest póki co okey i sprawdza się.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
i fajnie
z tą nową siłką też fajnie

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2013-08-26 09:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosik, dzięki Zawdzięczam ten pierwszy, dobry krok Tobie.
Chciałam wrzucić miskę na dzisiaj, ale jest jakaś aktualizacja i póki co nie mogę zdać z relacji z jadła.
Moje nowe cm cieszą mnie ogromnie, wizualnie widać różnicę.
Dziś trening B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
nie mnie, tylko sobie ja za Ciebie nie gotuję, michy nie układam... ewentualnie mogę zjeść

A te treningi z BBL fajne są? U mnie pod nosem taka grupa w soboty ma zaprawy ale jakoś nigdy mi po drodze nie było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miska z dziś.
Ciągle jeszcze nie umie bilansować posiłków jak mówiła krewetka, by nie tylko bilans końcowy się zgadzał, ale też w poszczególnych posiłkach nie brakowało przemyślanego rozkłady BTW. Jestem zupełnie świadoma tego błędu, który jest moją kulą u nogi, szczególnie w posiłku nr 2.




Zmieniony przez - Rarity w dniu 2013-08-26 14:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1139
A kiedy zaczynasz piec chlebek? Mnie już wychodzi całkiem ładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trini chlebek jutro (tzn.zakwas), muszę ogarnąć te przepisy z sfd.

Moje dzisiejsze trenowanie.
Bez szału, ale przez @ czułam jakbym miała nieco mniej mocy. Potwierdzają się moje przypuszczenia, że mam słabą górę, przy wyciskaniu stojąc hantla o wadze 7,5 kg to był mój max zapewne na dłuższy czas. Za to pozycja plank (na łokciach) coraz dłużej.




Zmieniony przez - Rarity w dniu 2013-08-26 21:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trini jutro się biorę!

Moje dzisiejsze trenowanie.
Przez @ czułam nieco mniej siły.
Pozycja plank - wydłużam czas z każdą serią i treningiem, natomiast wyciskanie stojąc - te hantle po 7,5 kg to był mój max i zapewne na tym polu długo nic się nie zmieni, potwierdzają się moje przypuszczenia, że mam dużo słabszą górę - ręce.





Przepraszam za zdublowanie, ale sfd coś chyba szwankuje, bo jeszcze kilka chwil temu nie było mojego wpisu, zatem spłodziłam drugi... Proszę usunąć w razie potrzeby.

Zmieniony przez - Rarity w dniu 2013-08-26 21:35:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podrzucam moją miskę na dziś.


Z warzyw: pomidory i papryka czerwona.

Dziś w planie treningowym aero i chciałabym poćwiczyć coś z pogranicza HIIT'a i Abs. Znalazłam taki zestaw:
1. Switchfoot Mt Climber
2. Mini Scissors
3. Jumping Jacks Plus a High Kick
4. Toe Tap Crunch
5. Switchfoot Burpee
6. Plank Steps
7. Walk Down Plank
8. Side Plank with Leg Kick (Left)
9. 4 High Knee Plus Floor Tap
10. Side Plank with Leg Kick (Right)
11. Broad Jump Plus 3 Hops Back
12. Russian Twist
Każde ćw. przez 20 sek. x 8 rundek, przerwa między rundami 10 sek.

Trini zakwasik się robi (w końcu)

Wrzucam miskę na jutro.



Z warzyw standardowo: (ukochane) pomidory plus brokuły

Ćwiczyłam ten zestaw, który podałam wyżej, oczywiście poprzedzony porządną rozgrzewką a na koniec solidnym rozciąganiem. Zastanawiam się czy takie aero może być? Mogłabym pedałować na rowerku stacjonarnym, ale nie mam przy moim urządzenia do mierzenia tętna, więc interwały nie byłyby do końca takie na 100%.

Zmieniony przez - Rarity w dniu 2013-08-27 22:41:42

Zmieniony przez - Rarity w dniu 2013-08-27 22:46:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogarniam się od teraz

Następny temat

Spalanie przy pomocy l-karnityny

WHEY premium