SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzami :Piotr Łada,Sebastian Szmyt i Userzy SFD poprawiają gęstość mieśni

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 19547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Szkoda,ale myślę,że jeszcze w późniejszym terminie uda się Tobie przyjechać na następny program.

Tak więc na dziś-jest jeszcze jedno miejsce wolne-fajnie jakby ktosc o startował w Sopocie sie zgłosił,może Marian 17 ?
Marylinnn?

Szybka decyzja i wpisywać się -oczywiście może także ktoś inny co nie startował też wziąć udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Ja niestety jade do warszawy , na seminarium z przygotowania do startów w sportach sylwetkowych , żeby więcej gaf nie popełnić ;c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Nie było źle-16 zawodników pokonałeś ale forma wygladała trochę gorzej niz na wrzucanych zdjęciach.

Końcówka chyba nie poszła zgodnie z planem?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jutro program-Domis potwierdził przybycie.

,Sebastian na super diecie robi redukcje (trochę tłuszczu kilogram wegli i 300 gramów białka)



a Piotrek po nocnym zalaniu 1500 litrami wody z akwarium przy łóżku jedzie powoli w strone Poznania.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
Zazdroszczę treningu z taką ekipą . Trening z Sebastianem był jednym z lepszych w mojej karierze ;)
Na następny się piszę obowiązkowo

Masti
tak jak mówisz , końcówka nie poszła . Szykowałem się sam i nie miałem osoby która by powiedziała że już pora skończyć ładowanie . Ja w lustrze widziałem co innego i było co innego na żywo . Wyszedłem masywny i pełny bez docięcia z woda pod skórną . Mam nauczkę na przyszłość i dalej będe się bawił tym sportem . :)

Troszkę nabiło po 4 dniach na syfie , ale już 3 dzień czysta dietka :)

to zdjęcie ze sceny mi przypadło do gustu , osiągnąłem to co chciałem , masywną i proporcjonalną sylwetkę :)










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
masti tak jak mówiłem ja bym tez bardzo chetnie przyjechał ale doscy daleko mam, wiem zePiotr jedzie z Karakowa i myslałem o tym, ale niestety przed zawodami miałem urlop w pracy i od jutra juz wracam na pierwsza zmiane...

naprawde ząłuje ze nie moge;/ ale mam nadzieje ze jeszcze nie raz bede miał okazje i zaproszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Marylinn i tak jak na debiut było dobrze-mogłeś się z naszymi mistrzami konsultować,choćby z Sebastianem-na pewno by doradził.

Marian-w sierpniu szykuje program z mysła o juniorach- idealnie byś tam pasował-szczegóły wkrótce.

A Piotr już we Wrocławiu-chwila przerwy i przesiadka na autobus do Poznania- o 19:00 można go już witać w Poznaniu :)

Zdjecie z Wrocka :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6159
...


Zmieniony przez - testoboy13 w dniu 2015-07-24 18:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Uzi już w Poznaniu ,w hotelu -zaczyna ładowć akumulatory na jutro po całodziennej podróży..

Jutro o 11:00 ruszamy z treningiem i programem:

Na początek Piotr Łada i jego trening na gęstość mieśni klatki piersiowej i pleców-bedzie co robić!


Potem do akcji wkracza Sebastian Szmyt i wzmocni maksymalnie gęstość tricepsów i bicepsów.

Po tym juz nikt nie bedzie taki sam :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Pierwsze zdjecia z treningu a dokładnie jeszcze przed treningiem:

Widok z klubu Posnania na rzękę Warte i centrum miasta




Piotr Łada sprawdza miejsca na zdjęcia:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :Przeżyj to sam -wygraj bilety :najlepsi kulturyści świata na Evls Prague Pro

Następny temat

davidban - nagroda za aktywność

WHEY premium