SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening typu crossfit?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3197

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

20

Waga

84

Wzrost

185

Dostęp do sprzętu

full

Cel treningowy

sprawnośc+masa

Dieta (przedstaw zrzut z potreningu.pl)

http://www.sfd.pl/Dieta_na_lekkim_plusie-t944670-s2.html

Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie)

brak

Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis)

brak

Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie

brak

Dotychczasowa aktywność treningowa (rodzaj, czas, program treningowy)

push pull nogi

Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach: martwy ciąg, przysiad, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc, wiosłowanie sztangą, podciąganie na drążku (ilość):

przysiad 8x70 martwy ciąg 6x70 wyciskanie 10x60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
dlatego chciałbym połaczyć cf lub kompleksy z fbw albo splitem tylko nie wiem czy to jest sens i jaką dietę ustawić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
3 zestawy FBW całkowicie zbędne , patrząc na twoje wyniki C-F nie zbliży cię do celu , tylko konkretna praca na klasycznym treningu , odpowiednie żywienia i wypoczynek względem wysiłku .

I na to bym stawiał w twoim wypadku , z czasem możesz przemieszać wykonując 2 x w tygodniu FBW na bazowych ćwiczeniach plus 2 x w tygodniu zaczynając od prostych programów d;a początkujących .

Jeśli masz jakieś pytania ? czegoś nie rozumiesz ? pisz i pytaj śmiało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
dzięki, w takim razie mam plan żeby pojechać fbw 2 zestawy, chociaż ostatnio czytałem ten art https://www.sfd.pl/Obiektywne_spojrzenie_[art]-t778169.html i tam można wywnioskować że dla początkujących fbw nie musi być taki dobry.. co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Różne rzeczy różne piszą , autor tematu porusza tam nieco inną kwestię , trening całościowy to bardzo dobry system , tym bardziej dla osób które trenują inne dyscypliny sportowe . Lub chcą wypracować fundament sportowy . sprawnościowy .

Więc jedynym celem jest prosty trening plus odżywianie i wypoczynek i to te 2 drugie elementy najbardziej kuleją .

Fakt , że na pewnym poziomie , trening całościowy się nie sprawdzi , ale ty nie musisz się nad tym zastanawiać .

spokojnie .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
Zestaw A

Przysiady tylne 5x10
Podciąganie 3x max
Pompki na poręczach 4xmax
Military press 5x10p / Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 5x10p
Uginanie stojąc z prostą sztangą 5x12p

Zestaw B

Martwy ciąg klasyczny 5x10p
Żuraw 4x10
Wiosłowanie 4x10p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x10p
California press 5x12p



proszę o ocenę bardziej doświadczonych osób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
ktoś się wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
możecie mi podać jakiś wod, który będzie dobry na pierwszy raz? żeby mnie nie zniechęcił ale jednocześnie dał trochę w kość :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Cindy, Chelsea, masz w podwieszonych kilka planów na początek. Ogólnie trening z wykorzystaniem ciężaru ciała. Jak bd za mało wprowadz przysiady z ciężarem (przednie i tylne), pompki na poręczach itp przejrzyj dzienniki paru chłopaków, ciekawa lektura i zapożycz plany treningowe. Obejrz filmiki instruktażowe z poprawnym wykonaniem thrustera, zarzutu i cwicz technike nawet samym gryfem

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
zrobiłem 3 podciągnięcia,5 pompek,7 przysiadów. Jak najwięcej w 20 minut. Udało się zrobić 7 pełnych, a później nie dawałem rady z podciągnięciami to robiłem z podskokiem i zrobiłem 16 rund..jak na pierwszy raz chyba nie ma tragedii chociaż nie wiem. co sądzicie? tylko proszę o szczere odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
a wytłumaczy mi ktoś czemu lepszy jest fbw niż split dla początkującego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody: Trec Games 15 czerwca Wrocław

Następny temat

Madwolf w drodze do lepszej sylwetki LC

WHEY premium