SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening split 2x na tydzien

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męszczyzna

Wiek

22

Waga

78

Wzrost

190

Cel treningowy

masa/siła

Staż treningowy na siłowni

okolo roku z przerwami

Uprawiane inne sporty

--

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt

Dieta

staram sie wprowadzic w zycie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

lekkie skrzywienie kregosłupa lordoza

Zażywane suplementy

Białko,carbo

Ostatnio przerabiany plan

split2 x4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
Witam chcialbym prosic was o sprawdzenie mojego treningu jest to split dzielony 2 razy na tydzien mam zamiar cwiczyc 4x w tyg pon,wto,sroda wolne,czwartek i piatek weekend wolne dostepne odżywki to :białko,troszke carbo wegle raczej chce c czerpac z posiłków lecz ze wzgledu na brak czasu niekiedy chce sie wspomodz prochem ;) co do diety to juz mniejwiecej ja mam tylko musze ja rozpisac i podliczyc wtedy ja dorzuce tutaj. dodam ze trening jest dzielony na dni ciezkie i lekkie uwzgledniajac progresje wzwyz ilosc powtorzen w dol wiec...

Pon:(ciężki)klata,barki,triceps,brzuch
-Wyc.leżac rozgrzewka 15
-wyc.lezac 12,8,6
-rozpietki na skosie 12,8

Triceps:
-wyc.francuzkie leżąc 12,8,6
-wyc.francuzkie sztangielka rownolegle 8,8

Barki
-wyc.stojac (military) 12,8,6
-unoszenie sztangielek bokiem 12,8

Brzuch:
-Unoszenie nog 35x
-brzuszki skosne 30x
-specia brzucha 35x

Wtorek(lekkie)Nogi,plecy,biceps,przedramie
-hack przysiad (rozgrzewka)15
- -||- 16,12,8,6
-wspecia na palce (rozgrzewka)20
-wspecia na palce 1 nogi 12,8

Plecy:
-wyprosty plecow rozgrzewka 15
- -||- 12,12,12
-wiosło nachwytem 12,8,6

Bic:
uginanie ramion (Młotki) 12,8,6

Przedramie:
uginanie nadgarstka podchwytem rozgrzewka 15
- -||- 12,8
Sroda: Wolne

Czwartek: (lekko)Klata,barki,tric,brzuch
-wyc.leżąc rozgrzewka 15x
-wyc lezac 12,8
-przenoszenie sztangielki 12,8

barki
-wyc.sztangielek siedzac 12,8
-podciaganie sztangi do brody 12,8

tric
wyciskanie w waskim chwycie 12,8

brzuch :
-brzuszki pod skosem
-skrety tulowia

Piatek(ciezko)nogi,plecy,bic,przedramie
-Przysiad frontalny rozgrzewka 15
- -||- 16,12,8,6
-wykroki 16,8,6
-MC na prostych nogach 12,8,6

Plecy:
-wioslowanie podchwytem (rozgrzewka 15)
-wioslowanie podchwytem 12,8,6
-wioslo sztangielka 12,8,6

Biceps:
uginanie ramion ze sztanga 15
- -||- 12,8,6
-ugananie ramion sztangielka 12,8

przedramie:
niewiem jak ten sprzet sie fachowo nazywa ale na kijku jest powieszony obciaznik i go zwijam i rozwijam 12,8
Weekend: Niedostepny calodobowo :p

Co sadzicie o takim treningu ??
O K.... ale zem literowe zrobl w ankiecie :o (meżczyzna)...



Zmieniony przez - ddk90 w dniu 2013-04-16 12:50:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
dobra na weekend bede mial troche czasu to postaram sie przejrzec kilka tematow rozpisze dietke podlicze mniejwiecej wybralem twoj trening wiec jak nie bedzie szlo to cie znajde :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
podbijam zalezy mi na opiniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
poprzedni plan? i skąd ten pomysł na podział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
pomysl na podzial zaczerpnolem z tego forum a dokladnie tematu o tym to wlasnie treningu jego autor i kilka innych osob polecalo i chwalilo to wiec postanowilem tak zrobic aby miesnie mialy czas na regeneracje poprzedni plan byl Fbw

Zmieniony przez - ddk90 w dniu 2013-04-17 08:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Można to rozłożyć lepiej-bez konieczności trenowania grzbietu i nóg na jednej sesji.

Pierwszy z brzegu podział: Push/Pull lub Góra/Dół.


Przykładowe plany w etapie 5 i 6:

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
no wlasnie w piatek trening niekiedy to hardcore ! szczegolnie jak jestem po nocnej zmianie w robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
No to niestety dosyć niefortunny rozkład.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
najwidoczniej wsumie postanowilem sprobowac twojego treningu ktory podales wyżej popoludniu sobie wszysto dokladnie doczytam i rozpisze mam nadzieje ze w razie jakis niejasnosci mi pomozesz :) i tu sie pojawia pierwsze naprawde sadzisz ze wystarcza cwiczenia zlożone by wytrenowac brzuch ?? ;0 mialem zamiar dorzucic 6 Weidera albo jakiegos abs troche mnie zdziwilo to co napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wystarczy.Po kilku miesiącach treningu możesz dodać coś na brzuch-ale z głową.Żadne A6W czy ABS.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2360
co nie tak jest z nimi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wszystko-ćwiczenia,częstotliwość...itd.Tak brzucha NIE ZBUDUJESZ.Użyj wyszukiwarki lub zajrzyj do postów podwieszonych.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-04-18 17:36:52

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozpoczac trening jak sie nie ma kondycji?

Następny temat

Trening do sprawdzenia

WHEY premium