SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pośladków DJ Wallis

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
hihi , pytanie o ciezarki dotyczy oczywiscie innych cwiczen- tych standardowych , wykonywanych zwyczajowo na abt- wymachy do boku, cwiczenia typu callanetics?dzieki

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
To ja za bardzo nie kapuję o co ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
no troche zamieszalam, chodzi o dobor obciazenia do cwiczen na posladki, biodra, uda. cwicze z ciezarkami na rzepy zakladanymi na nogi- czy 1,5kg bedzie ok?

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
A jak czujesz? Czy po wykonaniu ćwiczeń z tym obciążeniem czujesz wysiłek i zmęczenie tam gdzie trzeba-czyli w pośladkach i udach? Jeśli tak, to jest ok Ale z czasem będziesz musiała to obciążenie nieco zwiększyć lub zwiększyć liczbę powtórzeń w seriach -to po to aby robić postępy! Ja też mam takie opaski po 1,5kg oraz 2,5kg. Gdy ciężarek 2,5 kg okazał sie dla mnie zbyt mały to założyłam na tą samą nogę drugą opaskę 1,5kg i tak ćwiczyłam z 4kg obciążeniem na jednej i tyle samo na drugiej nóżce! Efekty beły super!Zwłaszcza jeśli chodzi o uda (strona wewnętrzna i zewnętrzna)oraz biodra+takie fajne wcięcie w tali wyrobiłam sobie ćwicząc z opaskami! POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
marthulka, dzieki, ale mnie podbudowalas. w koncu zmusilam sie do cwiczen na te partie ciala, cwicze poza tym aerobowo tylko i wylacznie , ale za to bardzo intensywnie- 5-6razy w tyg po godz, glownie aerobox, step, fat burner, dietka tez jest ok, ale niestety w tych partiach niewiele sie ruszylo.a zajec typu abt w klubie wrecz nie cierpie!
po jakim czasie zauwazylas efekty i czy mialas w tych partiach duzo do stracenia?pozdrawiam z nadzieja na tyleczek- orzeszek juz wkrotce, he he

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
Wiesz Emka, z obwodem moich bioder to różnie bywało...Raz było więcej a raz mniej. Generalnie wszystko zależało od sposobu mojego odżywiania i szeroko pojętej aktywności fizycznej Te partie ciała mają to do siebie, że centymetry schodzą z nich dosyć wolno, ale uwierz mi TO JEST MOŻLIWE!!
Jeśli będziesz ćwiszyła tak jak piszesz i nie stracisz głowy w kuchni (wieesz..słodycze i węglowodany itp) to jestem pewna, że za jakiś czas ujrzysz pierwsze, korzystne zmiany! Acha! Pamiętaj, żeby nie zaniedbywać ramion, klatki piersiowej, pleców i rąk! Jakieś ćwiczenia z hantlami też im się przydadzą!

P.S- wiesz, że faceci przepadają za JĘDRNYMI i podobno całkiem NIEMAŁYMI kobiecymi pupami? Te malutkie ponoć nie są takie sexy!

POZDRAWIAM i POWODZENIA W PRACY NAD RZEZBĄ I JĘDRNOSCIĄ!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
Dooookladnie 8} Ja np. musze miec w co klepnac no....kosciste pupki jusz tak nie dzialaja na wyobraznie jak soczyste sprezyste uh ah oh..no moglbym tak pisac caly dzien :D

Pozdro

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
No widzisz Emka! 3nYY dzięki za poprawienie humoru wielu paniom! Bierzcie się dziewczyna za ujędrnianie a nie pomniejszanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
3nyy, pisz tak jeszcze, pisz a bede pracowala solidnie, he he

marthulka, jestem na diecie south beach od kilku mcy, to dieta niskoweglowodanowa, wysokobialkowa, dotychczas poszlo sobie juz 12kg, przede mna jeszcze 6 i osiagne to, o czym marze, wierze,ze sie uda, to tylko kwestia czasu. poza tym od fitnessu jestem uzalezniona maksymalnie, najchetniej wzielabym materacyk i nie wychodzila wcale w klubu.
na raczki , ramiona nie narzekam- ladnie je wyrzezbilam swego czasu na silce, teraz tylko podtrzymuje rezultaty, na wiecej juz nie mam niestety czasu.
ale wkrotce to sie zmieni, jestem na drodze do zrobienia kursu na instruktora fitnessu, mam nadzieje polaczyc pasje z zawodem, kariery fitnesski nie planuje, hi hi, ale maly wlasny klubik owszem mi sie marzy....

tylko ten tyleczek kurka wodna,
wiem,ze faceci lubia ksztalty, ja tez siebie lubie ksztaltna, dlatego juz nie moge patrzec,ze wszystko inne sie zmiejsza, ujedrnia, podnosi a w tych miejscach male rezultaty. wzielam sie ostro do pracy

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
Jakie obciążenia powinny zastosować kobiety podczas wykonywania tych ćwiczeń??

Pozdrawiam!

metamaker

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPER JEDZENIE "FLEX`A"

Następny temat

rzeźba kobieca???

WHEY premium