SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pośladków DJ Wallis

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to napisała kobieta :

Inside me lives a skinny woman trying to get out. I can usually shut the bitch up with cookies.



co by niby potwierdzało Twoją Uka tezę

ale niestety, Ty (w powyższym twierdzeniu i nie tylko) jesteś (a przynajmniej sprawiasz wrażenie) pesymistką

optymistki nie stosują kwantyfikacji "wszystko albo nic", im jest łatwiej

zresztą, niezależne to od płci - każda przemiana zaczyna się w główce - jak w główce panuje duch porazki i przegranej to i nie ma się co dziwić że się przegrywa

na postawę "generalnie nie-ok" nie ma miejsca - zawsze jest cos okay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
na postawę "generalnie nie-ok" nie ma miejsca - zawsze jest cos okay

Aaaa tam, gadasz jak psycholog-doradca z Cosmopolitan albo Poradnika Domowego.
Jako kobieta mam dosyc wmawiania mi, ze mam piekne oczy, a panowie lubia duzy biust gdy realnie patrzac mam np. 10 kg nadwagi [no, osobiscie nie mam, ale gdy mialam to mnie to wkurzalo maksymalnie]. Nie da sie wyeksponowac "ksztaltnych lydek" bez chocby zasugerowania, ze uda juz nie sa takie do konca piekne. Poza tym lydki lydkami, ale gdy podgardle wisi i geba cala nalana, to trzebaby lustra na calym swiecie zaslonic gdzies od 140cm nad ziemia wzwyz, zebym sprobowala dojrzec JAKIEKOLWIEK walory w swoim ciele. Chociaz jest wielce prawdopodobne, ze zobacze tylko faldy i cellulit.

Widzisz Tyka, psychika kobiety jest troche inaczej zbudowana, niz faceta. Facet zazwyczaj utrzymuje mniemanie o sobie na jednym poziomie z niewielkimi wachnieciami. Ale samoocena przecietnej kobiety swiruje jak sinusoida - i chociaz srednia tez sie utrzymuje wzglednie stala, to jednak odchylenie standardowe mamy diametralnie rozne.
No i dla Ciebie ja teraz jestem pesymistka, ale poczekaj kilka dni/tygodni, a [bez specjalnej przyczyny] z pelnym entuzjazmem podpisze sie obiema rencami pod zdaniem zawsze jest cos okay


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-01-06 15:10:09

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uka, z chęcią z Tobą podyskutuje na temat psychologii kobiecej bo to moje hobby od lat hrhr ale nie na tym forum bo ono nie do tego służy. Tu dodam jedynie iz myślisz stereotypowo i że wszystkim kobietom nadajesz cechy własne, uogólniając i upraszczając. Dalej wątku już nie chciałbym rozwijać bo jak już pisałem nie jest to odpowiednie miejsce do takich dyskusji, wróćmy do pośladków DJ Wallis

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-01-06 15:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym wkurzasz mnie maksymalnie tym stwierdzeniem :

trzebaby lustra na calym swiecie zaslonic gdzies od 140cm nad ziemia wzwyz, zebym sprobowala dojrzec JAKIEKOLWIEK walory w swoim ciele.

moze po prostu brakuje kogos kto dostrzegłby je za ciebie i ci je uświadomił ?

uciekam bo taki pesymizm podnosi mi poziom kortyzolu a tego nie cierpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
No i wreszcie Tyke ponioslo! *yesss!*

OK, miedzy nami mowiac, nie jest ze mna tak zle, jak powyzej, chociaz kilka lat temu bylo naprawde marnie. To takie reminiscencje byly, ze sie tak nieelegancko wyraze . A z babskich gazet czytam tylko Men's Health

Natomiast co do posladkow DJ Wallis - baaardzo fajny trening! Poniewaz sama dlugo cierpialam z powodu masywnych ud i zawsze mi sie wydawalo, ze to czyste mieso, to strasznie sie balam wszelkich przysiadow i wykrokow. Ale ostatnio wlaczylam je do regularnego treningu silowego i 3 cm z uda spadlo jak byk. Naprawde polecam, nie ma czego sie bac.

Pozdr!!!

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 368
No konczę juz ten temat, ale musze sie jeszcze podzielić moim faktycznym poziomem tłuszczu, który dzis zmierzyłam. Nie wiem skąd mi się wzięło to 36. MAM 28,5. Uff troche mi lepiej. Punkt wyjścia też mam jakby lepszy.

gadzinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 368
http://www.linear-software.com/online.html
Tyka - znalazłam taki kalkulator do wyliczenia poziomu tłuszczu. Mozesz zobaczyć czy on jest coś wart, bo mi tym razem za niskie osiagi wychodza.

gadzinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam metodę numer jeden z tej strony - jest najdokładniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Gadzinka, fajny ten link Nawet przy zawyżonych pomiarach wychodzi mi 22% BF.
Nie przyznam się, co mi chwilowo pokazuje mybodycomp.com.


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-01-08 17:21:04

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie pokazuje nieprawdę - między 7,06% (I) a 7,38% (III) - tak dobrze to niestety teraz w zimie nie jest , moim więc zdaniem te kalkulatory niestety znacząco wynik zaniżają (przynajmniej w moim przypadku)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPER JEDZENIE "FLEX`A"

Następny temat

rzeźba kobieca???

WHEY premium