SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403
chciałem sie was poprosić o przygotowanie mi treningu na siłe. Ćwicze 1,5 roku mam 20 lat. Mam jeszcze 100 metki i chciałem se ją przekąsić :D do tego treningu na siłe.

Rośnij zdrowo!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Trenujemy w systemie: 2-1-2-2 (2 dni z treningami, dzień przerwy, dwa dni z treningami, dwa dni przerwy). Najlepiej zeby treningi odbywały sie w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. W poniedziałki i czwartki wykonujemy ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej, grzbietu, bicepsy i tricepsy, zas we wtorki i piątki cwiczenia na mięśnie naramienne (barki), czworoboczne, ud i łydek.

Mięśnie klatki piersiowej : 2 ćw; 8 serii
Grzbiet (Plecy) : 2 ćw; 8 serii
Naramienne (barki) : 2 ćw; 6 serii
Czworoboczne : 1 ćw; 4 serie
Biceps : 2 ćw; 6 serii
Triceps : 2 ćw; 6 serii
czworogłowe ud : 1 ćw; 8 serii
dwugłowe ud : 1 ćw; 4 serie
Łydki : 1 ćw; 4 serie

np. wyciskanie sztangi na ławce poziomej; Unoszenie sztangi do brzucha w opadzie (plecy)...itd. itp.

W poniedziałki i czwartki ćwiczymy ciężarem pozwalającym na wykonanie maksymalnie 3 powtórzeń w serii; zaś we wtorki i piatki - maksymalnie 5 powtórzeń w serii.

Wszystki ćwiczenia to ćwiczenia podstawowe, a przy mięśniach klatki piersiowej, grzbietu, naramiennych i ud obowiązkowo wielostawowe!! np. wyciskanie sztangi na ławce poziomej(klatka); Unoszenie sztangi do brzucha w opadzie (plecy)...itd. itp.

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2047
Cwiczysz 1,5 roku i zajadasz sie metka...pogielo cie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1,5 roku jaki 1,5 roku. ale masz tylko 20 lat i ZACZYNASZ (chyba) od metki ??? a co do niej jesz ? jakie oslonki ? co PO cyklu WEZMIESZ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jointy na cyklu....:P

Następny temat

jedno pytanie odnosnie org metki...prosze o odpowiedz

WHEY premium