SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na Mase prosze o ocene

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Tak tylko pytam bo nie wiem czy byly czytane poprzednie strony, i świadomie piszesz, czy nie świadomie piszesz

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zrozum że nie wszyscy siedza na dupie nic nie robiąc, stojąc w miejscu, z tymi samymi glupotami co kiedys.

Ok ok. Ty co tydzien inaczej mówisz, więc kiepsko byłoby opierać się na tym co piszesz.

Jak puma w naszym spamposcie napisał, ze FBW nie jest dla początkujących, tylko proponuje owy trening jako przerwę/przerywnik miedzy splitami - w kazdym temacie jak ktoś polecał FBW - Ty twierdziłeś "po co fbw? kazdy plan jest odpowiedni jezeli jest ułozony z głową".

Przeczytałeś jakąs ksiązke - stwierdziłeś, że puma układa wg schematów, a znowu wrociles do tego zeby polecać FBW.

Za tydzien przeczytasz następną ksiązkę i znowu zaczniesz polecać coś innego. Ogarnij się.

Prawda jest taka, że mówisz, jak wiatr zawieje - raz tak, raz tak.
A kiedy ktoś Ci coś wytknie - "nie twoja sprawa".

No trudno, ja o Tobie zdanie mam wyrobione i widzę, że inni też to zaczynają dostrzegać. Nie szukam poklasku wśród innych "podważając" czyjąś wiedzę, czy wszczynając bezsensowne polemiki, które kończą się tym, że i tak nie dajesz żadnych argumentów.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ok ok. Ty co tydzien inaczej mówisz, więc kiepsko byłoby opierać się na tym co piszesz.

Widac nie czytasz tego co pisze w postach i masz jakieś uprzedzenia do mojej osoby.
Najpierw przeczytaj co napisałem, przyjmij to do wiadomości i dopiero coś pisz.



Jak puma w naszym spamposcie napisał, ze FBW nie jest dla początkujących, tylko proponuje owy trening jako przerwę/przerywnik miedzy splitami - w kazdym temacie jak ktoś polecał FBW - Ty twierdziłeś "po co fbw? kazdy plan jest odpowiedni jezeli jest ułozony z głową".

?? chyba coś ci się w główce poprzewracało, BTW co to ma spólnego z tematem??

Jakbyś czytał co pisze w poszczególnych postach t teraz bys nie pisał tutaj tych głupot.


Przeczytałeś jakąs ksiązke - stwierdziłeś, że puma układa wg schematów, a znowu wrociles do tego zeby polecać FBW.


jaki ty jesteś lewy, słuchaj jak nie masz pojęcia o HT- nie wypowiadaj się na ten temat, na temat tego co pisze Puma, nie zaczynaj nawet tego tematu, bo nie wiesz o co w ogóle chodzi a szczekasz nie wiadomo po co - dodajesz, koloryzujesz, jakiś glupoty.


No trudno, ja o Tobie zdanie mam wyrobione i widzę, że inni też to zaczynają dostrzegać. Nie szukam poklasku wśród innych "podważając" czyjąś wiedzę, czy wszczynając bezsensowne polemiki, które kończą się tym, że i tak nie dajesz żadnych argumentów.


Koorwa, czy ja szukam "poklasku" ? nie, raczej pokazuje twoje glupoty,brak jakiej kolwiek wiedzy z twojej strony, pokazuje to na jakiej zasadzie ty odpowiadasz, a tym samym naprowadzam autora na odpowiednią drogę, a ty szukasz dziury w całym, próbujesz wyjść z sytuacji.



Czy split zapewni odpowiednią częstotliwość, aby nie marnować czasu gdy dana patia po pierwszym treningu w ciągu 2 dni bedzie już zregenerowana? będzie czekała na kolejny trening. ODP:NIE.

Więc po co pchać początkującemu splia? gdy celem jest siła/masa?

czekam na twoją odpowiedź.


Czy po przez głupie izolowane badziewia, większą ilość ćwiczen,serii,powt początkujacy uzyska wzros siły/masy, nauczy się techniki? Nie, panie specjalisto, ponieważ tylko po przez cieżkie złozone ćw jest to możliwe, im mniej ćw tym lepiej, trening krótszy, dłższy czas na regeneracje, energia zagospodarowana w wartościowe ćw, które przekładają się na efekty.

więc po jakiego chvja mu ten twój split?

czekam na odp.


Masz tutaj 2 podstawowe punkty świadczące ZA.
czekam na obalenie faktów, o ile jest to możliwe.


ps. nie myslałem że znajdzie się taki osobnik, z stażem ponad 2x mniejszym, niż mój,i w tym czasie nie osiągający dosłownie nic w tym co robi,wyglądający jakby sztangi na oczy nie widział, z wiedzą sięgającą dna, który za wszelką cene chce wyjść z sytuacji w taki żałosny sposób.


Piszesz glupoty że ja pisze to co Puma, to co traktor,że zmieniam ciągle zdanie etc, każda osoba której odpowiadam jest inna, dla każdego wychodzi co innego, czy to jest zrozumiałe? Teraz już skoro twierdzisz że ja się wzoruje na kimś to powiedz do Pumy, do traktora że pisza to co WODYN to co APOKALIPSA, to co KRZYCH etc. Bo jesli jesteś aż tak głupi i nie widzisz tego że wszystko obraca się w okół tych samych faktów to żal mi ciebie, WODYN wielokrotnie podwazał skutecznośc, opłacalność splita partia 1x w tyg, argumentowal, podając setki przykładów, ale nie bo musi być czarny baran w stadzie - Adzik do ktrego to nie trafia, i nadal staje za swoimi głupotami.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ok. Wiesz lepiej.

Wiesz doskonale - że dalsza dyskusja będzie wyglądała stale tak samo.

Szkoda mi czasu, idę się uczyć, sesja czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie no chłopaki, nie ładnie... Gdyby to był w realu to pewnie bym was podkrecał, ale teraz trzeba pohamować was, bo zaraz będzie tu piekiełko... Każdy ma swoje rację, Bery nie potrzebnie tak reagujesz, bo ja też poczułem niesmak... A później wychodzą takie a nie inne sytuację... Peace!

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ps. nie myslałem że znajdzie się taki osobnik, z stażem ponad 2x mniejszym, niż mój,i w tym czasie nie osiągający dosłownie nic w tym co robi,wyglądający jakby sztangi na oczy nie widział, z wiedzą sięgającą dna, który za wszelką cene chce wyjść z sytuacji w taki żałosny sposób.

MIałem edytować, nie zdażyłem.

Co do wyglądu, stażu itd, itp - Ty niczym też póki co się nie zaprezentowałes.

Oprócz mówienia, że masz kontuzje - nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Podałem 2 podstawowe argumenty, czekam na odpowiedź, bo jakoś jej nie widze,

zaprzecz temu, obal fakty.
czekam.


donJAZYResko

Nie wiesz o co chodzi, to po co się wtrącasz? temat jest jasny, jak widac adzik nie potrafi uzasadnić swojego zdania jak przychodzi co do czego, a szczeka bez sensu.


Adzik z tobą dyskutować się po prostu nie da, bo ty nie potrafisz, zawsze sie gdzies wymigasz i na tym koniec, każdą dyskusje sprowadzasz od pierwszego posta po za temat, i na te swoje wywody co do mojej osoby, co do tego co robie a co roibłem, człowieku kogo to obchodzi? Masz kompleksy na tym punkcie? że nie potrafisz odpowiedziec jasno na temat tylko szukasz dziury w całym w innym miejscu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja już swoje powiedziałem.

Obalać skuteczności treingow nie będe bo ani ja, ani Ty o tym prawie nic nie wiemy. Nie przeprowadzaliśmy żadnych badań ani nic. Nieważne.

No własnie - piszesz, że nie mam sie czepiać Twojej osoby - a sam to robisz, pisząc jak wyglądam itp, itd. Szkoda gadać.

Gdy ja poprosiłem o porównanie efektywnosci 12s ciezkich cwiczen do 9 serii izolacji - olałeś temat, ciekawe czy wiesz co to jest "CUN".

Co do Twoich "tez" - zgadzam się z nimi, masz rację. Nie podważę tego - bo sam myślę podobnie.

Chciał, żeby poprawić mu splita - poprawiłem. I tak zrobi co zechce.

Tam gdzie Ty pomagasz - nie wchodzę do tematów, nie obrażam Cię, nie wyśmiewam. Nie dlatego, że wiesz lepiej (oczywiście ja tak nie twierdzę), ale z samej kultury, panie Mechaniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Obalać skuteczności treingow nie będe bo ani ja, ani Ty o tym prawie nic nie wiemy.

siebie możesz tuaj jedynie brać pod uwagę.


Gdy ja poprosiłem o porównanie efektywnosci 12s ciezkich cwiczen do 9 serii izolacji - olałeś temat, ciekawe czy wiesz co to jest "CUN".

co to ma wspólnego z tematem dziecko, koorwa opanuj się, pisz na tema, nie zmianiaj go, nie wyciągaj glupot bez sensu. 12serii na grzbiet- brawo jesteś moim idolem, widać jakie są efekty takiego treningu - po tobie.

CUN- centralny układ nerwowy, nie osmieszaj się zaczynając ten temat, chyba że przerabiałes jakie grubsze info w co watpie.


Co do Twoich "tez" - zgadzam się z nimi, masz rację. Nie podważę tego - bo sam myślę podobnie.


No i tutaj spadłem z krzesła, więc o co ci chodzi? z tym czy się ni zgadzasz, PYTAM Z CZYM, skoro sie z tym zgadzasz = poparłeś to co napisałem (moja pierwsza wypowiedź w tym temacie) od ktorej się wszystko zaczeło.


Tam gdzie Ty pomagasz - nie wchodzę do tematów, nie obrażam Cię, nie wyśmiewam. Nie dlatego, że wiesz lepiej (oczywiście ja tak nie twierdzę), ale z samej kultury, panie Mechaniku.

czy ja cię wyśmiewam?ja nie pisze tego na ciebie,NIE WYSMIEWAM tylko pisze o tym co ty napisals, podwazam to po postu bo się z tym nie zgadzam, fakty świadczą przeciw. dostałem @ zeby zajrzeć do tematu = wchodze odpowiadam, trudne do zrozumienia? to że ty tam odpowiadales nie znaczy że nikt tam więcej nic napisac nie może, bez przesady.



Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-02-17 17:55:44

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
Biceps stanowczo za duzo seri zrobisz 8 i bedzie dobrze,
co do tricepsa mozesz se odpuscic te 3 cwiczenie ,
kaptury mozesz robic po 3 serie wystarczy napewno jak chcesz koniecznie 2 cwiczenie a barki odpusc se unoszenie na maszynie bo to strzasznie przeciąża kregoslup zrob podciaganie sztangi do brody. Jak na swoj staz masz duze ramiona wiec nie mecz za bardzo rak bo i tak ci ladnie rosna jak na wage...
A no i co do powtorzen nie jestem przekonany ale nie wiem wieksze partie 12-10 mniejsze kolo 10-6 ale jeszcze sie ktos wypowie pozdro ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje drastycznej pomocy :( Zielony w 100%

Następny temat

PLAN NA MASE proszę o szybką pomoc ;]

WHEY premium