SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening lecz nie full body

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
Witam mam 14 lat waze 80kg (troche fata ) i 177 cm wzrostu,ćwicze sobie od 2 miesiecy,do dyspozycji mam maks na sztange niestety tylko 23 kg z gryfem oraz maks na sztangielek 17 kg

Noi tak zaczynałem od treningu jak dla mnie SIŁOWO-masowego z nastawieniem na siłę

Robiłem najprostsze ćwiczenia na biceps(miałem 31,5 cm w bicku)

naprzykład na samym poczatku wykonywałem jedno cwiczenie na ociazeniu 15,5 kg 2 powtorzenia 3 z pomoca partnera

a teraz(mam 32 cm w bicepsie)

17 kg 4 powtorzenia bez pomocy a z pomoca 6 (poźniej deda zaliczam xd)

zrezygnowałem z tego treningu poniewaz pomyślałem że nie na sile mi zależy zaczynam teraz trening masowy (czyli jak mi sie wydaje powinienem pracować na obciazeniach 30 % mniejszych niz przy treningu siłowym)jade tydzien juz tym moim masowym mam super pompe po treningu.

ćwicze co 2 dzien pn sr pt nd wt cz so .......nie wiem czy nie zaczesto

i cwicze tylko biceps ponieważ uzznałem ze metoda full body building jest tez nie dla mnie ponieważ narazie nie chce byc kulturysta ktory ma zadbany kazdy miesien ,tylko chce mieć ,,duże'' mieśnie ,,,tylko bez tłuszczu na brzuchu ''' oczywiscie za miesiac zaczne inna partie chyba barki.

co wy na moie przemyslenia i poprawcie mnie jesli robie cos bardzo źle jesli chodzi o czestotliwosc treningu i obciazenia

ŁKS&WKS&WKP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Robisz źle. H**a ci da robienie samego bica. Drążek do tego i już można skminić trening domatora w niepełnej siłce, że tak powiem.

A i za młody troche jesteś. Narazie właśnie tak jak wspomniałem drążek itp. Ćwiczenia z własnym ciężarem ciała.

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2010-09-13 19:41:00

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
aha super czyli te cieżarki maja dwa lata lezec bez sensu?

ŁKS&WKS&WKP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
lektura dla Ciebie:

https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
czytałem kiedys i to jeszcze sam sobie znalazłem

ŁKS&WKS&WKP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
dobra to powiecie mi cos ciekawego wytłumaczycie coś czy nie???

ŁKS&WKS&WKP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
nie ma co tłumaczyć http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp i nie ćwicz samego bica.

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Masz 14 lat odpuść sobie trening siłowy i przeczytaj jeszcze raz to co ci wysłałem.
Albo ćwiczy się całe ciało albo nie ćwiczy sie nic, nie możesz tylko bicepsu sobie ćwiczyć. Jeśli chcesz schudnąć poczytaj o aerobach i ABS II.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
no ok zaczynam full body ale ludzie ja chce z ciezarkami na trenigu domatora to ja sie wyrzeźbie a mi rzexba nic nie da za tłusty jestem

Zmieniony przez - BaranBPP w dniu 2010-09-13 19:52:15

ŁKS&WKS&WKP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 492
nie przeczytałes mojego posta w całosci
napisałem ze nastepnie zrobie barki(po bicepsie)robie sobie jakby takie cykle nie wiem czy to dobre czy nie wiec zapytałem

ŁKS&WKS&WKP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzejkobb 15 10 5 ;)

Następny temat

Brzuszki - jak je dobrze robić?/

WHEY premium