SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening fizyczny specnazu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
Mam pytanie. Czy ma może ktoś jakieś info na temat szkolenia, treningu fizycznego specnazu ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
http://www.konflikty.pl/a,595,Czasy_najnowsze,Specnaz_-__Rosyjskie_sily_specjalne.html 

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
Ten artykuł już czytałem :) chodziło mi po bardziej dosłowne szkolenie i trening specnazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może książka nagi wojownik Cię zainteresuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
Moim zdaniem ta książka jest śmieszna- odrzucenie sprawdzonych metod treningu na rzecz udziwnionych pompek i przysiadów bez obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
zgadzam się Exercreo :) mam tą książkę i nic mi nie dała prócz nerwów :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu akurat specnazu? różni się bardzo od jakiegoś gromu czy sas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 375
Udziwnione pompki ... chłopaki widze że was najbardziej interesują babskie fitness kluby gdzie pedałki co trening mierzą sobie bica który potrafi obudzić taką siłe jak moja pompka...albo hipopotamy wpie***ający mąke z wiaderek

Werewolf23 jeżeli masz problem zrobić 3-5 pompek na jednej ręce w 10 seriach z sporym odpoczynkiem między nimi nawet nie szukaj treningów oddziałów specjalnych.Komandosem nie staniesz sie po żadnym treningu...

A pompki na jednej ręce i z jedną nogą uniesioną w górze to
to świetne ćwiczenie by nauczyć ciało prawdziwego wysiłku ...
Weź chłopie tą książke przeczytaj "smarowanie gwintów"
i jedziesz ;)
1

"Miód jest dla mięczaków ,prawdziwi twardziele żują pszczoły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549
Jak macie jakieś materiały ciekawe ogólnie o treningu jednostek AT lub wojska :) to dawajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Malarz ma 100% racji. A wy jesteście Ignorantami. Za dużo naoglądaliście się amerykańskich filmów o koksach którzy udają komandosów. Ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie podobają wam się metody opisane przez Pavla w Nagim Wojowniku. Tak właśnie oni trenują a czego wyście się spodziewali. Myślicie że w każdej jednostce mają siłownie. Jedyne co maja do dyspozycji to własne ciało i odważniki. Nie ma tam jakichś skomplikowanych planów ani metod, liczy się prostota i skuteczność a pompki jednorącz i przysiady jednonóż to najlepsze ćwiczenia na poprawę siły i sprawności. Zastanawiam się czy potrafili byście zrobić chociaż jedną. Stosowaliście w ogóle metody treningu opisane w Nagim Wojowniku, pewnie nie. Ja sam stosowałem i pozwoliły mi znacząco poprawić sprawność i siłę. Odrzucacie książki Pavla Tsatsouline a to właśnie w nich znajdziecie opisy treningów jednostek specjalny. Poza tym sam Pavel trenuje SWAT więc chyba wie o czym pisze i zna się na tym.
1

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
Tak właśnie oni trenują a czego wyście się spodziewali. Myślicie że w każdej jednostce mają siłownie. Jedyne co maja do dyspozycji to własne ciało i odważniki. Nie ma tam jakichś skomplikowanych planów ani metod, liczy się prostota i skuteczność a pompki jednorącz i przysiady jednonóż to najlepsze ćwiczenia na poprawę siły i sprawności.

Nie to żebym się czepiał, ale jednostki specjalne typu GROM, SAS czy nawet Specnaz (a raczej Alfa albo Wympieł) są raczej dobrze wyposażone. Mają najlepszy możliwy sprzęt i broń to i nieźle wyposażone siłownie też pewnie mają

Zmieniony przez - Kejmen w dniu 2010-10-01 20:09:01
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZGRUPOWANIE Z SENSEI TOMASZEM SIEWKOWSKIM W KAKUTOGI DOJO

Następny temat

Największe niespodzianki w historii wagi ciężkiej

WHEY premium