SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test fizyczny

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Witam.... chciałbym się dowiedzieć czy naprawdę jak się idzie do szkoły wojskowej (po gimnazjum) to obowiązuje test fizyczny( pompki itd...). Jeżeli tak to jakie ćwiczenia tam występują? Z góry bardzo dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
Z ta szkoła to jest lipa. Są dwa profile czarni i zieloni (policja wojsko). W ciągu roku, macie tylko trzy czy dwie wyprawy w las (gdzie na***any wojskowy was napier*** jak zapalicie latarke w nocy- fakt autentyczny). Sprawdzianu fizycznego chyba nie ma, a jak jest to od biedy bo kupe moich kumpli tam poszlo, mimo ze nie byli sportowcami wqle. Ogolnie szkola Ci nic nie daje (masz tylko dokumenty ze mozesz chodzich w mudurach po miescie i na swiadectwie ze chodziles do sql o takim profilu) a lekcje sa normalne i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
a gdzie chcesz iść,do jakiej szkoły konkretnie???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
W Katowicach Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 5. Jest to raczej VI. Nie wiem on niej za dużo, ja jestem z Zabrze.. I może orientujesz się czy jest to dobra szkoła? Chodzi mi o tą szkołę: http://www.zszionr5.katowice.pl/index.php?d=oferta


Zmieniony przez - QuickShare w dniu 2008-01-25 15:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Jako ze jestem z Wrocławia to ciężko mi powiedziec czy ta szkoła jest dobra...
Natomiast,mając telefon do tej szkoły sam mozesz zadzwonić do sekretariatu(bądż działu rekrutacji) i zapytać się czy mają testy sprawnościowe i jak one wygladają. Będzie to najpewniejsze źródło wiedzy.

A czemu akurat chcesz iść na profil wojskowy???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Bo to jest jedyne co mnie interesuje... i napewno nie jest nudne jak większość innych kieunków A ty QUEBLO co myślisz o takiej szkole wojskowej? Widzę, że bardzo dużo wiesz , więc się pytam.

Zmieniony przez - QuickShare w dniu 2008-01-26 08:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
co ja myśle...

jeśli chodzi o szkołe średnia(np liceum o profilu wojskowym) to jest to taki "przednóżek" wyższych szkół wojskowych. Do matury lepiej niż inne średnie moze Cie taka szkoła przygotować z np. matematyki,geofrafii,j. obcego czy wosu-w zależności od szkoły,ale oczywiscie kosztem innych przedmiotów,czyli jakby nie patrząc troche juz zaweża Ci to później wybór studiów jakbyś jednak się nie zdecydował na kariere wojskowego...
ale jak jestes zdecydowany to nie powinien być to dla Ciebie problem.
O takich detalach jak chodzenie w mundurach,czy zajęcia z wojskowymi to można zapewne przeczytać na stronce szkoły

Jakbyś później chciał iść do jakiejś wyższej szkoły wojskowej to nie masz żadnych dodatkowych punktów za to że byłeś w liceum wojskowym(choć moze przy wyrównanej ilości punktów popatrzą na Ciebie łaskawszym okiem)
Plusem dużym jak dla mnie są tez zajęcia z samoobrony,które sa w takich szkołach prowadzone.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-01-26 12:25:46

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Dziękuje za odpowieź. Jednak pójdę do liceum o profilu historia wos i polski Bo nie jestem do końca przekonany do "kariery wojskowego" jak to powiedziałeś. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
wcale nie jest powiedziane ze po liceum wojskowym koniecznie musisz robić kariere wojskowego...
chodziło mi o to że będziesz miał tam pewne przedmioty w stopniu nieco rozszerzonym,kosztem innych(są to z reguły te przedmioty które są "cenione" przy zdawaniu na wyższe szkoły wojskowe)

Tak samo idąc do liceum o profilu wos i historia będziesz miał te przedmioty nieco rozszerzone kosztem jakichś innych(np technicznych)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Ale ja Cię zrozumiałem...
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
super.
To udanego wyboru życze

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklepy

Następny temat

Co kto trenuje?????????

WHEY premium