SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora - Wasze doświadczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
Czy poprzez proste ćwiczenia (pompki,przysiady, itp.) można osiągnąć efekt zbliżony do tego jaki uzyskamy ćwicząc na siłce (wolne ciężary, atlas)? Zależy mi na wypowiedziach opartych o własne doświadczenia (jaką masę zrobiliście w jakim czasie, jak wyglądał (o ile nastąpił) przyrost siły). z góry dzięki, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
ja również zasuwam ciężko w domciu ale treningiem domatora bym tego nie nazwał bo już skompletowałem troche sprzetu i powoli zaczyna sie z domu mi siłka robić a że w blokach mieszkam i jest dosc ciasno to można sie o koła pozabijać , ale ma to swoje zalety bo w domciu mozna zapuścić sobie ulubioną muzyczke i puszczają ją w kółko

------
bic(43)
wiek(20)
wzrost(180)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Czy poprzez proste ćwiczenia (pompki,przysiady, itp.) można osiągnąć efekt zbliżony do tego jaki uzyskamy ćwicząc na siłce (wolne ciężary, atlas)?
Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
robilem domatora, wygadalem gorzej niz gdy zaczalem cwiczyc, masakra wszystko mi spadlo, utylem 4 kilo tluszczu.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
soo - jak masz tak odpowiadać, to się lepiej nie udzielaj.
A co do autora, na pewno siłownia da ci więcej niż ćwiczenia w domu bez sprzętu (nie ma bata :(, ale treningiem domatora można dużo zdziałać (pod warunkiem że się przyłożysz, ale to dotyczy również siłowni) więc na pewno warto. A tu masz potwierdzenie że to nie puste słowa https://www.sfd.pl/temat263739/



/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na to pytanie odpowiedź nasuwa sie sama, oczywście że nie można porównywać nawet efektów- trening domatora jest takim powiedziąłbym wstepem bo prawdziwego trenowania na siłowni- i od strony praktycznej i psychologicznej/motywacyjnej/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Moja 1 odp to oczywiscie czysta ironia, chcialem zmusic autora do rpzemyslen- trening nie wazne czy na silowni cyz w domu czy w parku, jest sprawa indywidualna jak i jego efekty uzalezniona od wielu czynnikow np predyzpozycje fizyczne, regeneracja, nastawienie, zdolnosci manulane [ w pewnym sensie- bo1 szybciej przyjdzie nauczenie sie techniki innemu pozniej]
I nie ma co sie pytac innych o efekty tylko samemu sproowac.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106
hehe podsunięty temat od morfiego to potwierdzenie że Polak potrafi, co do seby to zanim się zacznie chyba lepiej uczyć się na błędach cudzych niż swoich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
No cóż, ja też ćwiczę w domu - ale "domatorem" tego nazwać nie można, bo to pełen hardcore - sztangielki sobie skonstruowałem cięższe niż były na mojej siłowni

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
jeśli możesz sie zapisać na siłownie to się zapisz jeśli nie to rób trening domatora lepsze to niź nic. Efekty będą tylko wolniejsze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6497
krzychu ja też ćwicze w domu, ale te moje obciążenia przy twoich "hantelkach" to jest normalnie trening domatora

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
nie bój nic - z czasem będzie coraz lepiej

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rade.

Następny temat

boczki:( jakie cw?

WHEY premium