SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny i ewentualnej poprawy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
Witam. Mam 16 za 2 miesiące 17 lat, ważę 71kg oraz mam 174 cm wzrostu. Będę trenował w domu ( mam do dyspozycji jedną hantle i ekspander, drążka niestety brak i nie da się zamontować, a ze względu na porę roku trzepaki odpadają;/). Półtora roku temu ćwiczyłem ponad 6 miesięcy na siłowni,przez ostatnich parę tygodni wykonywałem brzuszki 25x2, spięcia brzucha 25x3 i pompki 20x5. Klatę i brzuch mam dosyć dobrze rozwiniętą, gorzej z plecami, bicepsem przedramieniem(maja masę i dosyć dobrze wyglądają ale są strasznie słabe. Zależało by mi aby do wakacji trochę poprawić swoja sylwetkę. Po przeczytaniu paru artykułów ułożyłem tako trening, niestety nie wiem czy jest dobry
Plan treningu:
1.Pompki- Test 100 pompek( [http://www.100pompek.pl/test-pompek/] ) ilość serii i powtórzeń według rozpiski na stronie i moich możliwości.
2.Rozciąganie ekspandera przed sobą 2x15
3.Rozciąganie ekspandera nad głową i 2x10 (mniej bo test 100 pompek strasznie meczy klatę)
4.Przysiady 2x25
5.Uginanie rąk stojąc z hantlom 15x2 ( jedna i potem druga ręka)
5.Pompki w podporze tyłem 2x 15
6.Spięcia brzucha 25x4 lub 25x3 (zależy jak będę zmęczony i ile dam rade)
Więc czy to dobry plan, co byście radzili zmienic? Ile razy w tygodniu nim ćwiczyć? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
Czytałem te artykuły, a tu macie te dane:
Wiek: 16 lat 10 miesięcy
Waga: 71
Wzrost: 174
Cel do osiągnięcia: Masa
Staż: 2 miesięcy pompek i brzuszków
Aktywność fizyczna: Spacery, ćwiczenia na w-f, codzienne pompki i brzuszki, chodzę na basen

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to czytałeś i wklejasz jakieś chore plany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
No bo tam jest tylko o diecie którą właśnie układam, a te ćwiczenia tam podane są dla mnie łatwe do wykonywania, poza tym niema tam dokładnych rozpisek treningowych itd, więc proszę o pomoc

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Jak nie ma ? Ludzie aż tak źle z czytaniem ze zrozumieniem ?

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
No ale te ćwiczenia są na sam początek i próbowałem je robić to nie stanowią one dla mnie problemu;p Chodzi mi o trochę trudniejsze ćwiczenia, a nie takie na sam poczatek

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup drążek, jak możesz jakieś hantle...
te ćwiczenia z treningu dla początkujących rób w cięższych wersjach np:
przysiady na jednej nodze, pompki z obciążeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Wykonując program 100 pompek i przy okazji wykonując inne ćwiczenia szybko się przetrenujesz. Jeżeli program dla początkujących z postów podwieszonych jest dla ciebie za łatwy to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zwiększył ilość wykonywanych powtórzeń lub tak jak sugerował poprzednik zmienić na trudniejsze warianty ćwiczeń.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 648
No dobra to tak zrobię, ale jak myślicie będzie widać efekty? Chodzi mi głownie o masę? I jak myślicie ten program 100 pompek opłaca się robić? Bo widzę po nim ze mi siła rośnie ale wizualnie mięśnie stoją w miejscu

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
Nie czekaj ani chwili dłużej
Życie to nie zawsze droga na niej róże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Freed napisał Ci że plan 100 pompek prowadzi do przetrenowania.
masa pójdzie w górę jak będzie odpowiednia dieta, trening jest bodźcem więc skup się na diecie a wtedy o efekty będziesz mógł być spokojny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ektomorfik

Następny temat

Ocena planu..

WHEY premium