SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 15 latka

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Matelko.Zabierajac sie bez diety za suple kolega bierze w owe alpy okulary przeciwsloneczne a zapomina o butach!Nie mam nic przeciwko np gluty do lepszej regeneracji,ale coz z tego,ze kolega dostarczy krete a np bedzie miec ujemny bilans,bo nie ma diety? Ja po prostu sadze,ze jakby dopracowal diete,to mialby lepsze efekty niz tylko na suplach

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Następnie bez diety słyszy się teksty typu: "ale ta odżywka suplement jest do dupy, w ogóle nie działa" itp itd. Więc dieta powinna być 1 rzeczą za która powinniśmy się wziąć, zaczynając przygodę z tym sportem, choć przynajmniej uporządkować obecny jadłospis powyrzucać rzeczy nie wnoszące żadnych wartości dla naszego organizmu, zastąpić je produktami pełnowartościowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Panowie..... Młodym trzeba dawać alterantywę dla dopingu.Taką alteranatywą atrakcyjną jest suplementacja. Chyba fajnie, że Kniazio nie startuje z pytaniami które sterydy stosować, w jakich dawkach... Kniazio kulturalnie pyta o suple, chce zapewne również dowiedzieć się czegoś o diecie. Wy zaś od razu mu odradzacie. On i tak kupi sobie suple i tak, nawet jak wy to negujecie. Stąd lepiej chyba jak zrobi to mądrzee, z naszą pomocą. Wraz ze wskazaniami suplementacyjnymi przekazuje się podstawowe informacje żywieniowe.
Nie zrażajcie chłopaka ale pomóżcie mądrze korzystać z supli i diety.

Kniazio - damy rade :)

Sorka za mój pedagogiczny wywód, ale pedagodzy taką mają...

Zmieniony przez - Matellka w dniu 2010-07-25 21:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Chyba na razie lipa z tych suplementów i diety bo byłem w szpitalu przywiozłem jakieś choróbsko z egiptu na razie mam lekką dietę mogę jeść praktycznie same sucharki schudłem o dziwo 5 kg ... także muszę szybko wyzdrowieć zanim coś kupię i wrócę do formy. Matellko mów mi Kazik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Wyzdrowiej następnie będziemy myśleć dalej. Zdrowia.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Już czuję się znacznie lepiej, także muszę się postarać bo muszę odrobić aż 7 kg.
Już wczoraj ćwiczyłem tak nie szarpiąc się strasznie mnie choroba osłabiła ledwie 10 pompek zrobiłem na razie nie bd szarżował z 2 treningi ale później trzeba przypakować kreatynę, białko i glutamine już kupiłem przyjdzie gdzieś za 2 dni także w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
O odrazu mam pytanko kupiłem już produkty ale w białku w porcji dziennej jest 6 g glutaminy [chodzi mi o nitroprogen] czy nie zmniejszać dawki glutaminy ???
I czy mogę zmieszać po treningu białko glutamine i kreatyne ???
czy wziasc odrazu po treningu kreatyne a po 30 minutach dodac bialko i glutamine ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Możesz wszystko śmiało wziąć, nie powinno być żadnych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Na pewno ? Bo matelka mówiła że jak zmieszam magnum 800 to na kiblu to się skończy.
Zwykłe białko nie wywoła takiej rewolucji ?
I jak z tą glutaminą ??? Brać białko [tam jest 6 g glutaminy] + glutamine normalnie 8 g dziennie = 14 g dziennie czy zmniejszyc dawkę ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jest wiele stacków przed treningowych w których te substancję występują w jednej porcji i nie słyszałem żeby lądowało to w kibelku, w żaden sposób to nie przeszkadza.
Ale jeżeli już to możesz brać te preparaty następująco:

Po treningu weź:
- 5 g glutaminy
- 5 g kreatyny

po 30 min. możesz wypić białko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trec a ceny za granica

Następny temat

Vitamin-Shop w Legnicy - NOWY SKLEP, ZAPRASZAMY!

WHEY premium