SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 15 latka

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie jestem specjalistą od budownia masy i rzezby ale wczesniej juz Tobie napisalismy,żebyś zabezpieczył się dietą, treningiem w drodze do celu jaki jest uzyskanie odpowiedniej dla Ciebie wagi.Jednym z najczęstszych niedoborów w diecie obok makro i mikroelementów jest brak odpowiedniej ilości białka.Węgle jest bardzo łatwo skonsumować stąd nimi bym się w ogóle nie przejmował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
a jaka odżywka białkowa jest najlepsza "daje najlepsze efekty" teraz używam ultimate protein a nie wiem czy jej nie zmienić jeśli jest jakiś dobry produkt na waszym rynku to napisz mi nazwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli szukasz odżywki która zastąpi Ci pełnowartościowy posiłek wybierz Mass XXL-a, ale musisz pamiętać o jedzeniu to ono jest najważniejsze. Co do treningów najlepiej było żebyś się nie zapuszczał w za duże ciężary z racji wieku. Jesteś młody i stale rośniesz, pamiętaj o tym na wszystko przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Masz tendencje do tycia czy jestes szczypior?

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
szczypior waga 62 kg teraz przy wzroście 175cm a przytyłem ostatnio z 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
tzn. brakuje mi białka w diecie z tego co widzę mam teraz dla uzupełnienia ultimate protein i dekstrose [po treningu] planuje kupić multipacka i jakieś białko jakie polecacie ??? lepiej ultimate [173zl za 3 kg czy nitroprogen 199zl za 3 kg] cenowo dość równe ale składem widziałem chyba nitroprogen góruje nad ultimate protein więc jak ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Popracuj nad posiłkami na które masz wpływ i możesz je sobie sam przyrządzić. Nie zaprzątaj sobie głowy kreatyną w momencie w którym jesteś. Organizm przy odpowiednim żywieniu sam sobie poradzić, nie potrzebna jest mu teraz kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Czytałem przed chwilą ciekawy artykuł Dzień z życia kulturysty czy powinienem mieć tyle suplementów ???Amino Whey System, Whey Protein Koncentrat, Anabolic BCAA System, Night Protein Blend . Napisz mi proszę co kupić, kasy mam na razie z 200 zł ale niedługo ciocia przyjeżdża więc coś tam będzie kaski jakiś zestawik dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 380
Czytałem przed chwilą ciekawy artykuł Dzień z życia kulturysty czy powinienem mieć tyle suplementów ???Amino Whey System, Whey Protein Koncentrat, Anabolic BCAA System, Night Protein Blend . Napisz mi proszę co kupić, kasy mam na razie z 200 zł ale niedługo ciocia przyjeżdża więc coś tam będzie kaski, jakiś zestawik dobry by się przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli chcesz robić masę, masz problemy z posiłkami to proponuje wrzucić tam Mass XXL-a jako posiłek po treningowy oraz w miejsce gdzie nie dysponujesz czasem aby zjeść normalny posiłek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trec a ceny za granica

Następny temat

Vitamin-Shop w Legnicy - NOWY SKLEP, ZAPRASZAMY!

WHEY premium