SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a wakacje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
Witam.
Mam pewien dylemat, ponieważ wyjeżdżam za niedługo na wakację na 2 tygodnie i dobija mnie to że nie będę mógł tam ćwiczyć. Ale nie koniecznie, bo mam możliwość wzięcia ze sobą 2 hantelek gryfy łamanego i niedużo obciążenie któro w maksymalnym stopniu wystarczyło by tylko na mniejsze partie takie jak biceps, triceps czy przedramię a na większe partie zabrakło by mi obciążenia. Na klatkę wyciskałbym na ziemi ale dość małym obciążeniem ;/ a moim celem jest masa.Tak więc moje pytanie brzmi: czy lepiej wziąć tam jakiś sprzęt i "coś tam pomachać" czy odpuścić trening na 2 tygodnie. I czy przy tak długiej przerwie jak 2 tyg możliwe są chociaż najmniejsze zaniknięcią mięsni?? Dodam tylko że będę tam pił alkohol co jakieś 2 dnipo długiej przerwie (półtora tygodnia brałem kreatynę więc nie wypiłem ani kropli alkoholu) ale będę systematycznie stosował dietę jak dotychczas.
Prosze o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
ćwiczenia bez obciążenia

klatka piersowa -pompki
triceps - pompki na poreczach
barki-równierz pompki
plecy- drązek

mam nadzieje ,ze pomoglem
/pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Ja bym nic nie zabierał. Jedziesz tam by odpocząć. Jak masz zamiar pić co drugi dzień to i tak Ci to nie pomoże, jedynie zaszkodzi.
No półtora tyg nie piłeś jak brałeś kreatyne. To faktycznie sporo miałeś tej przerwy od spożywania alkoholu
Ogranicz alkohol, trzymaj dietę w miare jak możesz i spadków żadnych nie będzie.
No ale jak będziesz chlał co drugi dzień przez 2 tygodnie to może cie to trochę wyniszczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 180
Sory za pomyłkę: kreatynę brałem 1.5 miesiąca i też nie piłem alkoholu 1.5 miesiąca :D. Chciałem jeszcze spytać o jedno. robię 6 weidera 13 dzień i czy na nią alkohol też może zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tak alkohol szkodzi wzsystkiemu zwiazengo z miesniami/sportem. a odpusc sobie a6w. rob zwykle cwiczenia co drugi dzien. albo cos z ABS 2. w atlasie cwiczen takze masz pare cwiczen ktore mozna robi i efekty takze beda. nie ma sensu katownie sie weiderem.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Treningu

Następny temat

wakacje, trening

WHEY premium