SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening HST. DUŻE NIEJASNOŚCI

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Lepsze WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wazne ze chce kombinowac po swojemu, sam sie przekona co mu da wymierne korzysci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja dalej uważam, że hst nie dla niego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HST dla poczatkujących tez jest ok tylko nie w takiej formie jak on wrzucił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ja myślę, że dobrze by było zobaczyć jego technikę najpierw;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Nie miałem ostatnio czasu na komputer, więc piszę dopiero teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Z całym szacunkiem, ale śmieszy mnie przemądrzanie MajkelaTSW i peepeek'a

Po pierwsze jeżeli MajkelTSW śledził temat na bieżąco, to przeczytał, że mam staż praktycznie taki sam jak on, co do efektów, to ważę już trochę więcej i mam trochę więcej siły, widziałem jego galerię, ma efekty, ale nie czyni to z niego ,,magistra awf z doktoratem z kulturystyki" ;)) więc proszę daruj sobie te komentarze

co do peepeeka - Ty w ogóle człowieku masz jakąś zbieżność z siłownią? ćwiczyłeś systemem hst, czy choćby fbw ? to pytanie równie dobrze moge skierować do Majkela ;)

Jeżeli nie, to darujcie sobie komentarze, jeżeli wystarczająco dosadnie to ująłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Jednocześnie dziękuję, za udzielenie się dla qtp ( sog ) i dla TomQa ( już dałem soga )

Skoro temat został odnowiony.... to skoro Ci co ćwiczyli sugerują, że dwa ćwiczenia to za dużo ? to jak ma wyglądać jedno cwiczenia, a mianowicie jedna seria? ;) w takim wypadku, jeżeli będę przy 15 robił jedną serię na partię to na siłowni będę chyba z 15 minut ;p
nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale w linku który ktoś tu wstawił, w temacie alternatywna droga czy jakoś tak, widziałem wpisy po dwa ćwiczenia ;) ale muszę jeszcze to ogarnąć, na hst ewentualnie wejdę za 2 miechy, a teraz momentalnie odskoczyłem od Wigilii, tak więc przy okazji wesołych Świąt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
wariat251
Z całym szacunkiem, ale śmieszy mnie przemądrzanie MajkelaTSW i peepeek'a

Po pierwsze jeżeli MajkelTSW śledził temat na bieżąco, to przeczytał, że mam staż praktycznie taki sam jak on, co do efektów, to ważę już trochę więcej i mam trochę więcej siły, widziałem jego galerię, ma efekty, ale nie czyni to z niego ,,magistra awf z doktoratem z kulturystyki" ;)) więc proszę daruj sobie te komentarze

co do peepeeka - Ty w ogóle człowieku masz jakąś zbieżność z siłownią? ćwiczyłeś systemem hst, czy choćby fbw ? to pytanie równie dobrze moge skierować do Majkela ;)

Jeżeli nie, to darujcie sobie komentarze, jeżeli wystarczająco dosadnie to ująłem...




Przemilcze abym bana przez takiego frajera jak Ty nie dostał

ADIOS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masowka 16 lat ;)

Następny temat

Redukcja

WHEY premium