SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Witam, ułożyłem sobie trening FBW bo na SPLICIE jakoś czegoś mi było brak ale do rzeczy proszę o opinie i ewentualnie co zmienić w owym planie.

Poniedziałek
Nogi:
Przysiady ze sztangą - 3x 12 powtórzeń
Plecy:
Martwy ciąg – 3x 12 powtórzeń
Klatka piersiowa:
Wyciskanie ma ławce prostej – 3x12 powtórzeń
Barki:
Wyciskanie sztangi za kark – 3x12 powtórzeń
Biceps:
Uginanie sztangi stojąc – 3x12 powtórzeń
Triceps:
Ściąganie linki podchwytem – 3x12 powtórzeń
Trening brzucha:
ABS

Środa
Nogi:
Wykroki z hantlami – 3x12 powtórzeń
Plecy:
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia – 3x12 powtórzeń
Klatka piersiowa:
Rozpętki na ławce prostej hantlami – 3x12 powtórzeń
Barki:
Podnoszenie hantli na boki – 3x12 powtórzeń
Biceps:
Na ławce skośnej młotkowanie lewa prawa – 3x 12 powtórzeń
Triceps:
Wyciskanie francuskie – 3x12 powtórzeń
Trening brzucha:
ABS


Piątek
Nogi:
Przysiady ze sztangą – 3x12 powtórzeń
Plecy:
Szrugsy lub podciąganie na drążku – 3x12 powtórzeń
Klatka piersiowa:
Wyciskanie na ławce skośnej dodatniej – 3x12 powtórzeń
Barki:
Wyciskanie sztangi przodem – 3x12 powtórzeń
Biceps:
Modlitewnik na łamanym gryfie – 3x12 powtórzeń
Triceps:
Pompki na poręczach – 3 x max
Trening brzucha:
ABS
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wywal szrugsy, plan ok - tylko dla kogo on ma byc ?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
nie wiem czy o to pytasz no ale..mam trochę stażu na siłowni z tym ze teraz wracam po dłuższej przerwie i nie bardzo mi jakos podchodzi split na którym ćwiczyłem jak byś bardziej sprecyzował pytanie byłoby mi lepiej odpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
dzięki za opinie i sugestie co do planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Jak wracasz po dłuższej przerwie do treningów to nawet wystarczyłby jeden zestaw treningowy z mniejszą ilością na jeden mikrocykl treningowy. I dopięcie diety

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
dietę sobie już ogarnąłem także w tej kwestii jest ok;) a co do treningów to ogólnie ćwiczę na planie split już 2 miesiące plus 2 miesiące w starym roku że tak to nazwę na taki rozruch tylko jakoś mi ten split nie odpowiada nie mogę wejść w rytm treningowy i tak myślę nie chcę za bardzo kurczyć treningów bo wydaje mi się że przydałby mi się częstszy bodziec na poszczególne partię mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
prościej,

Siad
Wiosło
Poręcze + Drążek

drugi zestaw:
Martwy
Wycisk poziom
Wycisk stojąc + drążek

do każdego treningu brzuch.
trenujesz naprzemiennie tygodniami. ABA BAB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
To krótkie intensywne treningi na podstawowych ruchach będą dla Ciebie najlepsze. Ciężko i krótko i do domu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
dzięki rion10 a mógłbyś zapodać jakiś przykładowy plan żebym miał się czego zaczepić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
To co Antek wrzucił jest ok tylko to takie minimum można coś dodać na ramiona i polecieć w rampie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106
Okk dzięki Panowie za pomoc myślę żę już teraz sobie wszystko ogarnę jak trzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW cos poprawic

Następny temat

proszę o prade

WHEY premium